• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film öneri

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Beyler zevkle izleyebileceğim bi film arıyorum yardımcı olacak arkadaşlar illa vardır film türü farketmez Erotik olmasın yeter aile ortamında seyretcem :D

Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde
Dört Yıl Daha
Mükemmel Randevu
Tam Gaz
Çatlak Film

Arkadaşlar hazır konu varken yeni konu açmayayim banada Yüzüklerin Efendisi - Harry Potter Tarzı film söylermisniz ?

Red (2010) - IMDb - Zengin bir oyuncu kadrosu var.Bütün eski toprakları toplamışlar.Konusuda çok güzel.
Battleship (2012) - IMDb - Güzel bir film. Rihanna ayrı bir hava katmış.
S.W.A.T. (2003) - IMDb - Polisiye seviyorsan izlemelisin.
Damage (2009) - IMDb - Adam film boyu dövüşüyor.Bir kaç numara kapmak istiyorsan izlemelisin. =)
Şimdilik önerilerim bu kadar. Sana uyarım "Red" ve "Battleship"i izlemeyi geciktirme.

Yenilmezler... Tehlikeli Aşk Kız ve Kurt Safe Titanların Öfkesi Ölümsüzler Efsane Avcı 1-2-3 :) Aklımda Olanlar

Bıktım bu yorumu atmaktan ama herkesin izlemesi gerekitği için yine yazıyorum :D

İyi Kötü Çirkin

Bir Kaç Dolar İçin

Bir Avuç Dolar

Bunları izle izlemediysen eğer özellikle 1. yi.

İyi Kötü Çirkin bir zamanlar dünyanın en iyi filmiydi imdbye göre.Şuan ise 5. sırada olması lazım.

Komedi Filmi Olarak , " Bana Bir Soygun Yaz " mutlaka izle derim.
Korku olarak "Paranormal Activity 4 "

:haha :haha

Geri