• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Öneri?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AON
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AON

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2013
Puanı
1
- Gerçekten gülebileceğim, korkabileceğim veya hüzünlenebileceğim bir film var mı? (İçerikli olmasın mümkünse.) :) yada sizin önereceğiniz bir film..?

- 3 Idiots
- My Name Is Khan
- Her Çocuk Özeldir
- Zohan'a Buluşma
- Sağ Salim
- Bana Bi Soygun Yaz
- Paranormal Activity
- Pitch Perfect
- Şimşek Hırsızı
- Ghajini
- Fanaa
- Umudunu Kaybetme
- Savaş Atı
- The Pianist
- Yenilmez
- Project X
- Never Back Down
- Scarface
- Ip Man
- İtalyan İşi
- Inception
- Süper Ot
- BraveHeart
- Jack Reacher
- Arkadaştan Öte
- Avrupa Muhabbeti
- Ateşli Gençlik
- Celal ile Ceren
- Ali G
- Diktatör
- Oğlum Bak Git
- Hükümet Kadın
- Çakallarla Dans
- In Time
- You Got Served
- GDO Kara Kedi
- The Other Guys
- RED
- Parker
- San Wa
- Little Big Soldier
- The Expendables
- Fearless
- Can Dostum
- Fundamentals
- Django
- Life of Pi
- The Condemned
- Recep İvedik

Daha varsa paylaşabilirsiniz...

Son düzenleme:
3 idiots :D Mükemmel, olağanüstü, fevkaladenin fevkinde, gelmiş geçmiş en iyi, en süper, en tasarımcı, en zeki, en üstün, ennnnnnn beğeni toplamış olan film mutlaka ve mutlaka izleeeeeeeee...........!!!!!!!!!!!!!!!!

- Gerçekten gülebileceğim, korkabileceğim veya hüzünlenebileceğim bir film var mı? (İçerikli olmasın mümkünse.) :) yada sizin önereceğiniz bir film..?

- 3 idiots
başka?

Hüzünleneceğin : My Name is Khan harikadır. birde 'Her Çocuk Özeldir' ikisinde izlemelisin harikadırlar her çocuk özeldir 3 idiots'un yapımcısı olan Aamir Khanın filmi
Güldürü: Zohan'a bulaşma çok beğendim gülmekten yıkılırsın Türk olarak ise Sağsalim veya Bana Bi Soygun yaz kalitedir
Korku türü : Paranormal Activity 4 10 numaradır
bide banada güzel bi hırs filmi önerirseniz sevinirim Asla pes etme gibi :)

3 idiots (izlemişsin gerçi)
ghajini
fanaa
Kısaca Aamir Khan'ın 2003'ten sonraki tüm filmlerini izle izlediğime pişman oldugum 1 filmi var o kadar araştırdım o filmin senaristimi yapımcısımı ne karısıymış :)

Son düzenleme:
3 idiots (izlemişsin gerçi)
ghajini
fanaa
Kısaca Aamir Khan'ın 2003'ten sonraki tüm filmlerini izle izlediğime pişman oldugum 1 filmi var o kadar :)

Paylaştığınız hiçbir filmi izlemedim. Bi yarım yamalak paranormali izlemiştim oda gündüz saatleri çok sıkıcı olmuştu. Bide gece izleyelim bakalım.

uzun uzun film listelemek istemiyorum. Duygulandıran bi film yazayım "Umudunu Kaybetme". Will Smith'in iyi filmlerinden birtanesi.

Paylaştığınız hiçbir filmi izlemedim. Bi yarım yamalak paranormali izlemiştim oda gündüz saatleri çok sıkıcı olmuştu. Bide gece izleyelim bakalım.
ben forumda sadece bu 3 filmi paylaştım tüm film isteği konularında paranormal ne ilk defa senden duydum :D

Diğer konulardaki önerilerden farklı olarak, War Horse - Savaş Atı diyorum. İzlenebilir.

Yenilmez 1-2-3
Project X
Never Back Down 1-2
Scarface
Ip Man
İtalyan İşi
İnception
Clint Eastwood Filmleri
Süper Ot
BraveHeart

-Arkadaştan Öte
-Avrupa Muhabbeti
-Ateşli Gençlik
-Celal ile Ceren
-Ali G
-Diktatör
-Olum Bak Git
-Hükümet Kadın
-Çakallarla Dans 2
-İn Time
-you got served

Çoğunluğu Komedi filmi %99 öneririm :D izlersen

Aklıma gelenleri sıralamaya çalışayım;

The Other Guys
RED
Parker
San Wa
Little Big Soldier
The Italian Job
The Expendables
Fearless

İlk izlemen gereken film ' My name is Khan ' olmalı.Onun haricinde fundamentals :D

- Life of Pi
- The Condemned
- Recep İvedik
üç tanede listeye ben ekleyim :) liste yapıyorum herkes yararlansın diye.

Geri