• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Öneri?

Battle Rap

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Mar 2013
Puanı
0
Arkadaşlar bildiğiniz güzel korku,gerilim tarzı film var mı önerebileceğiniz?Şeytan üçgenini izledim mesela hoşuma gitti,gerilim hattı,hayalet gemiyi de izledim baya önceden izlemiştim bunu ama tekrar izledim işte. :D
Bu tarz izliyorum bu aralar.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleme:
Hafif bir gerilim tarzında çok farklı bi konuyu ele alan seri katil filmi var KOKU adında kesinlikle pişman olmazsın izlersen bana göre arşivlerden eksik kalmaması gereken bir film. Ek olarak Gone Girl izleyebilirsin oda çok güzeldir. Korku filmlerini saçma ve hep birbirlerini tekrarlayan filmler olarak gördüğüm için izlemiyorum o yüzden öneremiyorum malesef

Geri