• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Önerisi Arkadaşlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Zen0n35
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zen0n35

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Eki 2013
Puanı
2
Arkadaşlar Resident Evil Serisi yani Ölümcül Deney serisi gibi o tarz filmler önerebilirmisiniz varsa bildiğiniz vakit geçmiyor o tarz filmleri arıyorum bilen varsa
yardımlarınızı bekliyorm :D

Şuanda tek önereceğim film; ( tabi izlemediysen )

Hızlı ve Öfkeli 6

Ölümcül deney tarzı demişsin ama sana sıkılmadan izliyebileceğin 1 2 film önerebilirim.
1- Zamana Karşı

2- Kan ve kemik (tavsiyem)

Zaten kendini boşta hissediyorsan film arıyorsan illaki Jason Statham bu adamın filmlerinden başla :D

etkileyici bi filmde olabilir acayiip korku yada macera aksiyon :D

the conjuring bu film beni korkuttu geçen gün izledim 5.1 ses sistemin varsa 10 numara gider

nothing left to fear var birde güzel bir filmdi 2013'de çıktı

gerilim korku ve çok kanlı arıyorsan hatchet 3 ^^

birde Curse of Chucky chucky yeni çıkan filmi ^^

the conjuring bu film beni korkuttu geçen gün izledim 5.1 ses sistemin varsa 10 numara gider

nothing left to fear var birde güzel bir filmdi 2013'de çıktı

gerilim korku ve çok kanlı arıyorsan hatchet 3 ^^

birde Curse of Chucky chucky yeni çıkan filmi ^^

the conjuring korku seansı :D izlemeye başlıyorm güzele benziyor hatta başladım bile ama önerisi olan varsa yazabilir tek film kesmez :D

28 days later , 28 weeks later, maymunlar cehennemi (2011 yapımıı) , the road, prestij , now you see me , zombilerin şafağı , ölülerin safağı , göçebe , go goa gone ,3 idiots , sihirbaz , a clockwork orange , pulp finction güzel zaman geçirecek filmler aklıma geldikçe yazarım :)

Son düzenleme:
The Walking Dead'ı izlemeye başla dizi ama yinede keyifli :D

A Takımı
127 Saat
Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde
Celal ile Ceren
Battleship
Çaylak Soygunculaar
Damage
Hırçın Sevgilim - 2002 yapımı Kore yapımı olanı izle. ^^
Jack Reacher
Johnny English - 1 / 2