• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dulcie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
139
Beyler şöyle Scary Movie serisi tadında güldürecek komedi filmi önerebilir misiniz? :D Teşekkürler şimdiden :D

Tüh bende ekşınlı film istersin diye girmiştim konuya :D

Neyse ben önerimi yapmazsam çatlarım :hsml:

G.I Joe - Misilleme ( Retaliation )

Ajan Salt

Sihirbazlar Çetesi ( Now You See Me )

İnanılmaz Sihirbazlar ( The Incredıble Burt Wıbderstone )

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları ( Hansel And Gretel: Witch Hunters )

Hepsini öneririm,harika filmler,Ajan Salt haricindeki filmleri dün ve bugün izledim...

Sana 3 film önericem bu 3 filmi izlemeden ölme :D

1. I love you : Beth Cooper
2. Komşu kızı
3. Skor Peşinde (Sex Drive)

Hayatımda izlediğim en iyi 3 film bunlar.

Scary movie gibi öyle diğer filmlerle dalga geçen gelmedi aklıma ama şunları yazabilirim komedi olarak

Bruce Almighty
Evan Almighty
Yes Man
Mr. Popper's Penguins
Lier Lier

Çoğunu izlemiş olabilirsin, hepsi Jim Carrey filmi (Evan hariç) ama güzeldirler :D

En süper kahraman izlemediysen izlemelisin yusufçuk sokuyo adamı spiderman dalgası işte buda :D

Komedi olarak amerikan pastası serisini tavsiye ederim :D Ateşli festival, Bekarlığa Veda, Çatlak Film, Çılgın Cenaze, Ted, Patlak Sokaklar. Bunlarda 10 numara komedi filmleri :)

Geri