• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Atiba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Atiba

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2011
Puanı
20
Arkadaşlar malum sıkılıyoruz yapcak bişey yok charlarda bottayken konularıyla birlikte film önerebilirseniz sevinirim 😀

Ip man 1,2
Nymphomaniac
300:Rise of an empire
Pacific rim
Devil's Due
İnsidious 1,2
Gravity
Gelecege dönüş
Robocop

Savages
BlackJack 21
Homefront
American Hustle
Non-Stop
Warm Bodies
A Beautiful Mind
Lego Movie 2
Anchorman 2
Good Luck Chuck
Jack Ryan : Shadow Recruit

My Name is Khan
Nymphomaniac
The Front Line - Ön Cephe
Rush - Zafere Hücum
İhtiyar Delikanlı (oldboy) 2013 versiyonu izle
300: Rise of an Empire - Bir İmparatorluğun Yükselişi

@HuanPa başka film bilmez misin sen hep aynı filmler :D :D

My Name is Khan
Nymphomaniac
Rush - Zafere Hücum

Bende fark ettim aynı filmleri önerip duruyor bug'da kalmıs :D

My Name is Khan
Nymphomaniac
Rush - Zafere Hücum

Hindistan yapımı filmleri daha çok seviyorum ve nedense etkiliyorlar beni 3 idiots , ghanjii vs bunlarda dahil :D O yüzden etkilendiğim filmleri yazıyorum onlarda hep aynı :D

Aralarında izlediğim çok film var ama kalanlar beni bir kaç gün götürür çok teşekkürler arkadaşlar :)
bence charlar bottayken yabancı dizi izle iyi gidiyor :d
Sana şöyle söyleyim son 2 haftada 4 dizi bitirdim izlediklerimde finalde dizi kusmak istemiyorum [emoji1][emoji1][emoji1]

----------

Hindistan yapımı filmleri daha çok seviyorum ve nedense etkiliyorlar beni 3 idiots , ghanjii vs bunlarda dahil :D O yüzden etkilendiğim filmleri yazıyorum onlarda hep aynı :D
Yine hindu yapımı yeni bir film var şuana kadar izlediğim filmler arasında en mükemmelerden Masa 21 ilk başta sıkıcı ama çok güzel sona bağlıyor bak bi anıl [emoji106]

Geri