• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Önerisi

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
İzleyecek film arıyorum aksiyon olması tercihimdir.(Ninja Kaplumbağlar , Galaxinin Koruyucuları vb.) birazda bilim kurgu gibi olursa iyi olur.Yarış filmleride olabilir (need for speed, ölüm yarışı 1,2 gibi) Önerebileceğiniz filmler varsa yazarsanız sevinirim.

Sadece aksiyonla sınırlama bu hafta izlediğim filmler hepsini tavsiye ederim izle :D

Godzilla
Transformers 4
Arınma Gecesi Anarşi 1-2
Korku Kapanı 6
Labirent: Ölümcül Kaçış

Son düzenleme:
The Interview izlemezsen konuşmam :) Şaka bi yana gülmekten dün gece uyuyamadım hala aklıma geliyor.
Komedi duayenleri ve ünlülerin son filmi sony'nin hacklenen filmi. Kuzey kore diktatörü ile dalga geçen ve savaş sebebi denilen film izle derim. ;)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Sadece aksiyonla sınırlama bu hafta izlediğim filmler hepsini tavsiye ederim izle :D

Godzilla
Transformers 3
Arınma Gecesi Anarşi 1-2
Korku Kapanı 6
Labirent: Ölümcül Kaçış

Transformers 4'ü bile izledim sen 3 demişsin. :D , Labiretin konusu ne korku mu ?

----------

The Interview izlemezsen konuşmam :) Şaka bi yana gülmekten dün gece uyuyamadım hala aklıma geliyor.
Komedi duayenleri ve ünlülerin son filmi sony'nin hacklenen filmi. Kuzey kore diktatörü ile dalga geçen ve savaş sebebi denilen film izle derim. ;)

O Hacklenen filmin adı ne ? :D

----------

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti
Sinemada İzledim Çok Güzeldi
Listeye aldım teşekkürler :)

Yıldızlararası - Kesinlikle izlemelisin beyninin %100 sulanmasını garanti ediyorum.Mükemmel bir film.Sinemada izledim şuanda webde sinema çekimi var ama kaliteli yinede öneririm...

Fury. Gerisi cop. Begeniceksin zaten yokmu bunun gibi baska film diyeceksin. İnglerious Basterds var

Fury izlemediysen izlemelisin,çalındığı için internettede görüntü süper :) Presidestination izlenilebilir,Elite Killer(Jason başkanın tüm filmleri de sen ona :D ),Cehennem Melekleri serisi,Assult on wall street,Divergent,Şanslı Slevin,Se7en,Yasak Bölge(İzlemediysen ilk filmi Banliyo 12 bu devamı),Yarının Sınırında,Escape(Silvester ve Arnold var),Marvel'ın tüm filmleri ^^,Blood and Bone,GI:Joe serisi,Enders Game,Atlantic Rim,Riddick serisi,Thor serisi,Red 1-2,Elysium:Yeni cennet,2 Guns,Lone Ranger,White House Down,Kod Adı:Olympus,Hot Fuzz,World War Z,Halo 4(Oyunu varmış sanırım ve film tam anlamıyla bitmiyor gibi geldi bana.Oyun için tanıtım vs tarzı diyorlardı ama nekadar doğru bilmem),RIPD,Oblivion,Crazy Joe,Snowpiercer(günümüzdeki dünya düzenini güzel anlatıyor.),Efsanevi Top Gun :) ,Equilibrium,Limitless,WatchMan,Çelik Yumruklar,İn Time,Jumper,Gamer

Şimdilik bukadar :) 2 film daha ekliyeceğim,ismini hatırladığım zaman....

Spor filmi seversende,when the game stands tall-coach carter-friday night lights güzeldir.

Gerçeğin peşinde,Adalet peşinde bunlarda güzel filmler.Bunları ararken Sihirbazlar Çetesi'nide hatırladım oda olur :)

Son düzenleme:
Fury izlemediysen izlemelisin,çalındığı için internettede görüntü süper :) Presidestination izlenilebilir,Elite Killer(Jason başkanın tüm filmleri de sen ona :D ),Cehennem Melekleri serisi,Assult on wall street,Divergent,Şanslı Slevin,Se7en,Yasak Bölge(İzlemediysen ilk filmi Banliyo 12 bu devamı),Yarının Sınırında,Escape(Silvester ve Arnold var),Marvel'ın tüm filmleri ^^,Blood and Bone,GI:Joe serisi,Enders Game,Atlantic Rim,Riddick serisi,Thor serisi,Red 1-2,Elysium:Yeni cennet,2 Guns,Lone Ranger,White House Down,Kod Adı:Olympus,Hot Fuzz,World War Z,Halo 4(Oyunu varmış sanırım ve film tam anlamıyla bitmiyor gibi geldi bana.Oyun için tanıtım vs tarzı diyorlardı ama nekadar doğru bilmem),RIPD,Oblivion,Crazy Joe,Snowpiercer(günümüzdeki dünya düzenini güzel anlatıyor.),Efsanevi Top Gun :) ,Equilibrium,Limitless,WatchMan,Çelik Yumruklar,İn Time,Jumper,Gamer

Şimdilik bukadar :) 2 film daha ekliyeceğim,ismini hatırladığım zaman....

Spor filmi seversende,when the game stands tall-coach carter-friday night lights güzeldir.
Cehennem Meleklerinin tamamını izledim,Yasak Bölge izledim,Marvelin bütün filmlerini izledim.(izlenmesse olmaz zaten. :D ),GIJoe serisi izledim,Riddick izledim,Thor serisi izledim,World war z süper şiddetle tavsiye ederim. :D ,Çelik yumruklar , in time <3 ,limitless'ide izledim.

İzlemediğim filmler söylemişsin teşekkürler listeye aldım. :)

----------

The Interview işte izle kop :) - Yıldızlararası - The Equalizer - The Hobbit serisi bunları izlemeni şiddetle öneririm
Hobbit serisini izledim. The Interview'i listeye ekledim. Teşekkürler.

Geri