• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

film reklamları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JinJine
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JinJine

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2013
Puanı
0
beyler film indirilmesinin yasaklancağini duydum kendime bir film arşivi oluşturmaya karar verdim 1T kadar hard disk aldım film sitelerinden indirdiğim filmlerde reklam oluyo onları nasıl kaldırabilirim veya kaldırmak mümkünmüdür filmin ortasında 2 de bir hoş olmuyo

örnek resim
vkn30.png

Öncelikle yasak hakkında konuşayım zamanında zaten megaupload olayından sonra SOPA yasasıyla böyle bir yasak geldi ama korkmanı gerektiricek bi durum yok bende o zamanlar uploader olarak duckload fileserve gibi sitelere 2 tb den fazla bi arşivim vardı kapatılınca gitti bende bıraktım anon ve şuan adını veremediğim çeşitli divx sitelere blu-ray veya m720p m1080p indirirsen bu dertten kurtulursun sen muhtemelen online izlemeden IDM ile indiriyorsun.

Gömülü altyazıları sansürlersin fakat direk değiştiremezsin.
Bulanık bir maskeleme yapıp üstüne kendi metnini koyabilirsin fakat bu düzenleme işi sağlam pc ve zaman alan bir olay

ya herhangibir yazı olmasını istemiyorum silip kendi reklamımı yazmak istemiyorum arşive çekmek istiyorum ama filmin üstünde oynanmışını değilde orjinalini saklamak istiyorum hoş olmuyo böyle tam odaklanırken yazı çıkıyo deli oluyom dikkatimi dağıtıyo

----------

Öncelikle yasak hakkında konuşayım zamanında zaten megaupload olayından sonra SOPA yasasıyla böyle bir yasak geldi ama korkmanı gerektiricek bi durum yok bende o zamanlar uploader olarak duckload fileserve gibi sitelere 2 tb den fazla bi arşivim vardı kapatılınca gitti bende bıraktım anon ve şuan adını veremediğim çeşitli divx sitelere blu-ray veya m720p m1080p indirirsen bu dertten kurtulursun sen muhtemelen online izlemeden IDM ile indiriyorsun.
aynen öyle IDM ile indiriyorum sen ne önerirsin bro nerden indiriyim yada ne ile indiriyim :D?

Heç bişe omaz gadaşım. Korsan her zaman sömürülecek! Özellikle filmlerde ve dandik, hak ettiğinden daha çok pahalı oyunlarda. :ent

Yasak olmazsa sana bir site öneririm. 1080p ve torrent olarak indiriyorum. İçlerinde hiç bir şekilde reklam yapan yazılar yok. :ent Trackerleri da gayet hızlı. Kotamı aşmışken bile 400kb'den aşağı görmedim.

Geri