• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film sitesi açmayı planlıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Merhaba arkadaşlar önceden bu işle ugrastıgım icin film sitesi acmayı düşünüyorum 1 terabayt arşivim var ve kafama takılan birşey var onu size sormak istiyorum domain ve host aldıktan sonra filmlerin yalnızca kodlarınımı ekliyip farklı sunucuda bulundurayım yoksa tüm filmleri kendi sunucumamı alayım bu konuda kafama takılan bir problem var yardımcı olursanız sevirim :)

Eğer sunucu ücretini karşılayabilirsen kendi sunucunda barındır.

işin yasal sorumluluğunu alabiliyosan ve sağlam domainin var ise kendi sunucunda barındır. ama ben olsam yapmazdım.

Suan elimde birikimim var ama kazancım ne kadar olur altından kalkabilirmiyim veya açarım tutmaz ise o zaman zora girebilirim diye düşünüyorum

İnternette yüzlerce belki binlerce film sitesi var ama bunların hemen hemen hepsi kaliteli 3-5 siteden bot ile çekiyor filmleri filmler birinde gittiği zaman hepsinde gidiyor.

Eğer senin siten bu diğer sitelerden farklı olursa yani tamamen sana özgü olursa eminim çok çok iyi gelir elde edersin.

En kötü adsense reklamı koyarsın. Siten çok iyi hit görmeye başlayınca Normal reklamlar alırsın. :)

işin yasal sorumluluğunu alabiliyosan ve sağlam domainin var ise kendi sunucunda barındır. ama ben olsam yapmazdım.

Peki neden yapmıyım sebebini söylermisin bilgim olsun en azından :)

----------

İnternette yüzlerce belki binlerce film sitesi var ama bunların hemen hemen hepsi kaliteli 3-5 siteden bot ile çekiyor filmleri filmler birinde gittiği zaman hepsinde gidiyor.

Eğer senin siten bu diğer sitelerden farklı olursa yani tamamen sana özgü olursa eminim çok çok iyi gelir elde edersin.

En kötü adsense reklamı koyarsın. Siten çok iyi hit görmeye başlayınca Normal reklamlar alırsın. :)

Aslında dogru diyorsun 3 Aylık sunucular suan %25 indirilimli ben bi onları inceliyeyim :)

Kendi sunucumda barındırırım diyorsunda en kötüsü 1gbit hat unmetered olsa bile bu hat 100 kişide şişer şişmese bile bu hat ücretini karşılayamazsın 100mbit port bulunan sunuculardada olacak iş değil bu aylık 3 5 gb trafikli host bile senin işini görür başlangıçta bot işine gelince piyasada sağlam bot bulamazsın ücretli alman gerekicek :)

Kendi sunucumda barındırırım diyorsunda en kötüsü 1gbit hat unmetered olsa bile bu hat 100 kişide şişer şişmese bile bu hat ücretini karşılayamazsın 100mbit port bulunan sunuculardada olacak iş değil bu aylık 3 5 gb trafikli host bile senin işini görür başlangıçta bot işine gelince piyasada sağlam bot bulamazsın ücretli alman gerekicek :)

Başlangıcta bayağı ücret harcıyacağımın farkındayım ama artık bi sekilde para kazanmak istiyorum ve acayip hırslıyım umarım sonunda kötü duruma düşmem :)

Başlangıcta bayağı ücret harcıyacağımın farkındayım ama artık bi sekilde para kazanmak istiyorum ve acayip hırslıyım umarım sonunda kötü duruma düşmem :)
Ben 300 500tl paradan söz etmiyordum şuan 24x1tb disk olan 1gbit unmeterd sunucunun fiyatı 700¤ ben bu ücreti karşılarım diyorsan tek başına yapamazsın seninle birlikte en az 2 kişi daha olması gerek :)

Ben 300 500tl paradan söz etmiyordum şuan 24x1tb disk olan 1gbit unmeterd sunucunun fiyatı 700¤ ben bu ücreti karşılarım diyorsan tek başına yapamazsın seninle birlikte en az 2 kişi daha olması gerek :)

Ortak calısmayı sevmiyorum onu suan karşılıyıcak butcem var ama halen kafamda soru işaretleri var :)

bence anime - çizgi film tarzı site aç çocuklara gençlere yönelik
pokuman yugioh kayu digimon beyblade gelecek nesillere aktar bizim zamanımızın çizgifilmlerini :D

Geri