• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film ve Anime

Absolution

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2013
Puanı
51
Arkadaşlar film ve anime tavsiyesi lazım.Fakat çoğu filmi izledim yani adı sanı duyulmuş rekortmen filmleri.

Anime ise naruto bleach vs dışında hepsi olabilir.Death note - Dante - Shingeki no kyojin - Another izledim ve bu tarz fantastik ilginç ve merak uyandırıcı animeler tavsiye lazım.Yeni çıkmış veya az bölümlü olursa çok daha güzel olur :)

Boku No Pico.

Çok müthiş bir anime. Açıklamasını yaparsam doğru olmaz. Anime'nin ilk bölümü en güzeli. Kesinlikle bayılacağını düşünüyorum. :fky:

Boku No Pico.

Çok müthiş bir anime. Açıklamasını yaparsam doğru olmaz. Anime'nin ilk bölümü en güzeli. Kesinlikle bayılacağını düşünüyorum. :fky:

O nasıl bir animedir öyle bea :D Bana daha çok vurdulu kırdılı teknolojinin gelişmiş olduğu ya da korku gizem gerilim olan veya dediğim gibi ilginç bişey lazım ilginçten kastım shingeki no kyojin gibi :)

O nasıl bir animedir öyle bea :D Bana daha çok vurdulu kırdılı teknolojinin gelişmiş olduğu ya da korku gizem gerilim olan veya dediğim gibi ilginç bişey lazım ilginçten kastım shingeki no kyojin gibi :)

Guilty crown :) bilim kurgu bi bak bakalım.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Guilty crown :) bilim kurgu bi bak bakalım.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oha tam benlik gibi :drl

Bide ismini bilmediğim 2 tane anime var Kaya birisinde kartla oyun oynuyorlar komedi tarzı bir anime 2 dakikalık en son baktığımda 13 bölüm vardı.Birde bi tane kız vardı elinde 2 tane silah vardır fantastik hareketler yapıyordu :D Biliyorum tuhaf anlattım ama belki bilirsin diye dedim :D

Bu arada Darken Then Black için ne diyorsun ?

Oha tam benlik gibi :drl

Bide ismini bilmediğim 2 tane anime var Kaya birisinde kartla oyun oynuyorlar komedi tarzı bir anime 2 dakikalık en son baktığımda 13 bölüm vardı.Birde bi tane kız vardı elinde 2 tane silah vardır fantastik hareketler yapıyordu :D Biliyorum tuhaf anlattım ama belki bilirsin diye dedim :D

Bu arada Darken Then Black için ne diyorsun ?
Dediğin 2 animeyide bilmiyorum :D

Arkadaş seni trollemek amaçlı yazmış Boku No Pico kesinlikle izlenmemesi gereken animelerden.

Full Metal Alchemist'i izledinmi?

Guilty Clown tavsiyemdir. Kaya söylemiş, bende söyliyeyim. Kaya'nın tavsiyesi üzerine izledim. Ve bayıldım. :D 3 günde bitirdim. O kadar sarıyor ki kalkamıyorsun pcnin başından.

Geri