• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film

1) Back the future serisini izlemediysen kesinlikle bunlarla başla
izlediysen
2)Butterfly Effect günlüğünü okuyarak o döneme gidiyor
izlediysen
3)Source Code bu filmde harika konusunu anlatamam ama güzel bana güven :)
4)Tam zaman yolculuğu değil ama beden aktarması gibi John Carter ve Avatarıda izleyebilirsin. Bu tarzda bilim kurgu değilde komedi var The Change Up buna da bakabilirsin.

Aklıma başka gelirse yazarım...

1) Back the future serisini izlemediysen kesinlikle bunlarla başla
izlediysen
2)Butterfly Effect günlüğünü okuyarak o döneme gidiyor
izlediysen
3)Source Code bu filmde harika konusunu anlatamam ama güzel bana güven :)
4)Tam zaman yolculuğu değil ama beden aktarması gibi John Carter ve Avatarıda izleyebilirsin. Bu tarzda bilim kurgu değilde komedi var The Change Up buna da bakabilirsin.

Aklıma başka gelirse yazarım...
Pek film izlemediğim için izlemedim daha bunları hiç :D Back the futureye bakıcam cihan var mı daha başkaa :D

Pek film izlemediğim için izlemedim daha bunları hiç :D Back the futureye bakıcam cihan var mı daha başkaa :D
Olm film benden sorulur :D O yazdığım sırayla izle hepsi çok güzel filmler.
Back the future1
Back the future2
Back the future3
Butterfly Effect
Source Code

bu sırayla izle sonrasına bakarız :D

Yenilmezlere Bakmadıysan ve sucker punch 'a bakmadıysan tavisye ederim . :)

Zamana Karşı ( in Time ) muhteşem bir film

güzel filmde zaman yolculuğuyla alakası yok onun.

Prince of Persia serisini oynadıysan filminide izlemeni öneririm.
Time Traveller's Wife Zaman yolculuğu var ama daha çok romantik drama gibi birşey.
The Time Machine

veee

!! DOCTOR WHO !! Film değil kendisi. Ama bir izlesen bırakmazsın diye düşünüyorum. Konu kısaca evrenin en güçlü, zamanda yolculuk edebilen bir uzay gemisine sahip olan bir zaman lordunun evreni, dünyayı falan bir kaç milyon kere kurtarması.

güzel filmde zaman yolculuğuyla alakası yok onun.

Prince of Persia serisini oynadıysan filminide izlemeni öneririm.
Time Traveller's Wife Zaman yolculuğu var ama daha çok romantik drama gibi birşey.
The Time Machine

veee

!! DOCTOR WHO !! Film değil kendisi. Ama bir izlesen bırakmazsın diye düşünüyorum. Konu kısaca evrenin en güçlü, zamanda yolculuk edebilen bir uzay gemisine sahip olan bir zaman lordunun evreni, dünyayı falan bir kaç milyon kere kurtarması.
Doctor who dizi izlemiştim tüm bölümlerini yeni bölümlerine bakmadım ama :D 4. sezon galiba :D ilk3 sezonu izlemiştim süper ama biraz sıktı sonlara doğru :D prince of persia hariç diğerlerini izledim :)

Geri