• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Filmin adını bulamıyorum

ClownTears

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Eki 2011
Puanı
0
3 arkadaş eski bi eve girerler evdeki su kuyusuna biri düşer ve başka bir dünyaya geçer bu dünyada elementlere hükmeden 4 kanguru vardır. bu dünyayı tehdit eden bir büyücüye karşı çocuğu eğitirler büyülü bir kitap var büyücünün insanları taşa çeviren bi gücü var hatırladığım bunlar bir de sanırım jet li kötü büyücü rolünde yardım ederseniz sevinirim

Moderatörün son düzenlenenleri:
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
mı diyorsun ?

Yok kardeşim o değil benim dediğimde kangurular var insan biçiminde her elementin ayrı ayrı

----------

1995-2006 Yılları arasında falan çekilmiş olmalı

yanlış hatırlamıyorsam bu fılmı 2002 yılında benım cekmıs olmam lazım uzayda bir gece olması lazım fılmın adıda.

Merak ettim bende şimdi tuhaf bir kurgusu varmış bilen varsa yazsın bende izliyicem.

Dostum bu sitede jetli'nin oynadığı tüm filmler var.Burada bulabilirsin.
Edit Terk-i Diyar
Full paylaşma ban alırsın.

Son düzenleme:
Harbiden bulun su flimin adını 3 gündür su konuya gözüm takılıyor cidden merak ettim film'i

internet hızım 1 MB ay başı gelsede hızım yükselsin o zamana kadar bulunmazsa arkadaşın anlattığına en yakın filmleri izleyip doğru olanı teyid edip paylaşırım abi :)

Warriors Of Virtue ( Erdem savaşçıları) -1 yada 2 si mi? 1997 ve 2005

Geri