• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

filmler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
cümleten hayirli aksamlar bizimkiler bi süreligine evden gittiler gece arkadaslarla takilmayi planliyoruz söyle gece gidicek güzel bi film önerisi olan varmi :D ?

Not:erotik filmler önermesseniz sevinirim ;) erkek erkege takilcaz hoş olmaz :D

Son düzenleme:
Favorim;
Wanted

İron Man 3
The Amazing Spiderman
The Avengers
Liseli Polisler
World War Z
Taşıyıcı 3
Hızlı ve öfkeli 6
Ben Efsaneyim
2012
Karayıp Korsanları Gizemli denizlerde
Sağ Salim

Hızlı ve öfkeli 6 TR dublaj ciktimi hala alt yazilimi

Son düzenleme:
teşekkürler arastiriyim ben :D

Son düzenleme:
curse of chucky 2013 (chuckynin laneti) dün çıktı altyazı ile ^^

Alt yazi sevmiyorum yaziyi okucam diye film kaciyo :D

Son düzenleme:
FAVORİM :
-Zamana Karşı

-Kolpaçino Serisi
-Dabbe Cin Çarpması
-El Cin

bu hasan karadağ filmlerinin cogunu bende seviyorumda el-cin i izlemek nasip olmadi daha :D fragmanini gördüm yemedi biraz :D

Son düzenleme:
Fragmanina baktimda beni çekcek hicbisey bulamadim filmde :D en iyisi gene hizli ve öfkeli 6 olur gibime geliyo ama el-cinde cezbediyo biraz cekiniyom acikcasi gece yanlız kalcam :D evet evet en iyisi hızlı ve öfkeli :D

Geri