• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Final CBT

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
8deCL.jpg

95BP7.jpg

wPkQm.jpg

rBwkO.jpg

caner bende oyunu ındırdım beklıyorum acılmasını nasıl oyun değermi ?

abi şimdi dungeon sistemi var sevmeyebilirsin onu fakat oyunun pvp sistemi o eksinin üstünü kapatıyo non target sistemi var yani mausla srodaki gibi bi kere tıklayıp dalmak yok :D adama combo yaparken kaçabilirsin ama 1 kaç kere sonraki combolara yakalanırsan bittin :D birsürü class var ben taoistim yakından asasıyla kombo yapıp phy vuruyo bence çok güzel bi class :D bence oynamaya her türlü değer

videoları inceledımde gayet hoş gorundu gozume o yuzden ındırdım,şimdi beklıyorum ob gecmesını bı bılgın varmı ne zaman acılır ob ya sıkıldım beklemekten

videoları inceledımde gayet hoş gorundu gozume o yuzden ındırdım,şimdi beklıyorum ob gecmesını bı bılgın varmı ne zaman acılır ob ya sıkıldım beklemekten
21 haziran olması lazım :D yalnız pvp sistemini öğrenmeye çalış abi yoksa bi arkadaş bana öğretti 20 lvlken 32 lvl adamı aldım adam ne saçma oyun diyip oyunu bıraktı halbuki ne combo yapabiliyo ne bişey yapabiliyodu :D

21 haziran olması lazım :D yalnız pvp sistemini öğrenmeye çalış abi yoksa bi arkadaş bana öğretti 20 lvlken 32 lvl adamı aldım adam ne saçma oyun diyip oyunu bıraktı halbuki ne combo yapabiliyo ne bişey yapabiliyodu :D

tamam oyun acıldıgında ben sana yazarım ogretırsın canercim :)

tamam oyun acıldıgında ben sana yazarım ogretırsın canercim :)

tamam mesela oyunda joblar var cooking alchemist metalworking felan onlarda craft sisteminde işe yarıyor fakat job sistemini çözebilmiş değilim guilddekilerden yardım istedim onlar yaptı :D

hallederız zamanla onları bi gireyimde aslında cb girebılme sansım olsa en azından 3-5 bişeyler kapardım

hallederız zamanla onları bi gireyimde aslında cb girebılme sansım olsa en azından 3-5 bişeyler kapardım

aynen ben çok şey kaptım cbtde ama en azından öğrendiklerimi öğretirim hızlıca beraber aşarız oyunu :D bide reaper var o class açılırsa onu açıcam :D

Caner silkroad sıktı la geelyim mi öğret bana :D
Ama öğretmeyip yarım yamalak bırakcaksan gelemeyim :D

yardım etcez şimdiden alın siz keyleri oyuna 3 gün öncedek başlamak için

Geri