• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Final Fantasy XV Yüzde 33 İndirime Girdi!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
Final Fantasy XV kısa süreliğine 116.58 TL olarak satışlarına devam ediyor.

6 Mart’ta bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Final Fantasy XV kısa süreliğine Steam’de yüzde 33 indirime girdi.

Final-Fantasy-XV-Y%C3%BCzde-33-%C4%B0ndirime-Girdi-2.jpg

Square Enix tarafından geliştirilen ve oyunculara sunulan Final Fantasy XV 174.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkmıştı. Gerçekçi ve kusursuz grafiklerin yer aldığı oyunda tek oyunculu ve çok oyunculu modlar yer alıyor. RYO oyunları arasına farklı bir soluk getiren Square Enix, yeni oyununu piyasaya sürmesi ile milyonlarca oyuncuyu da çevresinde topladı. Oyun içerisinde oldukça tatmin edici bir içerik yer alıyor. Oynanış mekanikleri ile oldukça sağlam olan yapımda birbirinden farklı fantastik yaratıkların olması da oyunu sürükleyici bir yapıya kavuşturmuş.
Oyun içerisinde oldukça gerçekçi bir dünya bizleri bekliyor. Modellemelerin ve gölgelendirmelerin kalitesi olduğu yapımda altyapı ses efektleri ile oyunculara gerilim ve aksiyon en üst seviyede hissettiriliyor. Yayınlanan inceleme puanları ile bekleneni veren Final Fantasy XV yayınlanmasından bu yana sık sık indirime girerek oyun severlerin yüzünü güldürmeyi başardı. Kısa bir süreliğine indirime giren oyun, 174.00 TL yerine yüzde 33 indirim ile 116.58 TL olarak satışlarına devam ediyor.
Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 7 SP1/ Windows® 8.1 / Windows® 10 64-bit
İşlemci: Intel® Core™ i5-2500(3.3GHz and above)/ AMD FX™-6100 (3.3GHz and above)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 / NVIDIA® GeForce® GTX 1050 / AMD Radeon™ R9 280
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

Final-Fantasy-XV-Y%C3%BCzde-33-%C4%B0ndirime-Girdi-3.jpg

Önerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 7 SP1/ Windows® 8.1 / Windows® 10 64-bit
İşlemci: Intel® Core™ i7-3770(3.4GHz and above)/ AMD FX™-8350(4.0 GHz and above)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 6 GB VRAM / Radeon™ RX 480
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 100 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectSound® compatible sound card, Windows Sonic and Dolby Atmos support

Geri