• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fırat Çakıroğlu‬

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Ege Üniversitesinde hain saldırı sonucu Şehit olan Fırat Çakıroğlu'na Allah'tan Rahmet, ailesine ve sevenlerine Sabır Diliyorum.
Başımız Sağolsun. . .

10427682_10206392999892156_4404550518729660516_n.jpg

Bugün Eskişehirde yer yerinden oynuyacak affedersem namert olayım !

Başımız sağolsun.

Aydında değilimki ineyim meydana 1-2 tanesini evire çevire s tövbe allahım artık kalbim çarpıyor sinirden

Birgün biryerde patlayacak bu nefret tek kaybeden Türkiye olacak üniversitedeyken kısmende olsa bende yaşadım bu siyasi gerilimi baktım ocaktakiler toplanıyor gruplu kavgalar bölücülere nefret eylemleri var ocaktan uzaklaştırmıştım kendimi okulumu düşünmek zorundaydım

Başımız sağolsun...Bu fotoğraf da bir çok şey anlatıyor şu karışıklıkta

11016079_864260350292366_1338874598093886729_n.jpg

beyler haberi bi sitede okudum 200 kişilik ülkücü grup satır ve baltalarla saldırmış üniversiteye bu ölen adamda ülkücülerden yani neden masum olan bu adam ?

beyler haberi bi sitede okudum 200 kişilik ülkücü grup satır ve baltalarla saldırmış üniversiteye bu ölen adamda ülkücülerden yani neden masum olan bu adam ?

tabi canım nerde milliyetçiler var onlar suçlu
LpOAQZ.jpg

okulları pkk lılar basmış hala milliyetçileri suçlayan insanlar görmek üzücü

tabi canım nerde milliyetçiler var onlar suçlu
LpOAQZ.jpg

okulları pkk lılar basmış hala milliyetçileri suçlayan insanlar görmek üzücü
dostum olayları bilmiyorum sadece haberi okudum yazdıgına göre 200 kişilik mhpli grup okuldaki ögrencilere saldırmış

Son düzenleme:
yazık günah. başımız sağolsun tüm türkiye olarak. umarım 1 gün haberlerde gösterilip sonra göstermemezlik yapmazlar. çünkü üniversitede böyle olayların olması bir ülke için gerçekten kötü birşey.

Geri