• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fırlatılacak İPhone’nu Düşürmeye Kıyamamak

Beyler siz çok eski ve bir o kadar da önemli kuralı unutuyorsunuz.Farkında olmadan yada umursamayarak ta olsa reklam yapıyorsunuz.
Üyelik isteyen paylaşım sitelerinin link'ini atmak yasak. Cezası süresiz uzaklaştırma.
Not: Sosyal medya bu kurala dahil değil.

videodamı izlemiyeh? :D

İzle.
Benim yazdıklarımdan bu sonuca nasıl vardın?
Video link'i eklemek diye bir şey var bu forumda.
Ve şu ''yeh'' gibi katil hece veya kelimelerden hiç hoşlanmam özellikle benimle konuşurken bu tarz kelimeler heceler üretme.
Harf hatasıysa makul görülür tabiki de.

Beyler siz çok eski ve bir o kadar da önemli kuralı unutuyorsunuz.Farkında olmadan yada umursamayarak ta olsa reklam yapıyorsunuz.
Üyelik isteyen paylaşım sitelerinin link'ini atmak yasak. Cezası süresiz uzaklaştırma.
Not: Sosyal medya bu kurala dahil değil.

Pardon abi,dalgınlığıma gelmiş.Videoyu Youtube üzerinden ekledim.

Bunun gerçeği nedir bu ne saçmalık lan :D

Doğru bu doğru :D

Olay şu,o telefondaki şahıs Polat'ın ailesini kaçırıyor ve buna bir telefon veriyor sana bu telefondan ulaşacağım diyor.Bu sahnede gördüğün gibi sinir ediyor Polat'da telefonu kıracakken aklına geliyor tek telefon olduğu :D

Doğru bu doğru :D

Olay şu,o telefondaki şahıs Polat'ın ailesini kaçırıyor ve buna bir telefon veriyor sana bu telefondan ulaşacağım diyor.Bu sahnede gördüğün gibi sinir ediyor Polat'da telefonu kıracakken aklına geliyor tek telefon olduğu :D

Komedi maksatlı yapılmış sandım harbıden polatın yuzunde maske adamın gözünde korsan maskesimi var :D

Geri