• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fitness e tekrar basliyorum ama sorularim var

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan okkan54
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

okkan54

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Ara 2009
Puanı
5
merhaba arkadaslar boyum ortalama 1,,80 kilom 83.3 aslinda kilom yok vucuduma bakinca gorunmuyor sadece asiri gobek ve memelerim var ve fitness e baslamak istiyorum bazi sorularim var .

her gun sabah 60 mekik . 10 da sinav ceksem ve aksam uyumadan once ayni sekilde . bunu haftanin 7 gunu yapsam iyimidir ?

birde kilo vermek icin kosmak en iyisi ama 1 dk bile kosamiyorum onun yerine gece uyumadan once bi 30 dk lik filan bisiklet sursem hizli sekilde yorulacak sekilde bu iyimidir ?

fitness de mesale gobek kasi icin arkadasim haftada toplam 3 defa yap diyor ben ise haftada pazartesi den cumaya kadar yapasim var iyimi ?

tskler yorumlar icin

Kardesim bolgesel yag yakma diye birsey yoktur.

Kosma bu yuzden en iyi kilo verme yontemi vucut isiniyor ve yaglar yanmaya basliyor bisikletle baslarsin.

İsinmadan yapicagin hic bir spor hareketinin faydasi olmaz sona sakladigin bisiklet idmanini en basa al sonra idman yapmaya baslarsan daha faydali olur.

Depar yaparsan 1dk bile koşamazsın tabi tempolu koş 60 yaşında bi adam bile dakikalarca koşuyo sen niye koşamıcan.

Kardesim bolgesel yag yakma diye birsey yoktur.

Kosma bu yuzden en iyi kilo verme yontemi vucut isiniyor ve yaglar yanmaya basliyor bisikletle baslarsin.

İsinmadan yapicagin hic bir spor hareketinin faydasi olmaz sona sakladigin bisiklet idmanini en basa al sonra idman yapmaya baslarsan daha faydali olur.

yani bisikleti gece yapma amacim uyumadan oylesine bi sigara yuzunden kosamiyorum . bide kilo var tabi . yani fitness e kas yapmaya baslamadan oncemi kosu yapayim vucut isinsin diye ?

----------

Depar yaparsan 1dk bile koşamazsın tabi tempolu koş 60 yaşında bi adam bile dakikalarca koşuyo sen niye koşamıcan.

sigara + kilo iste olmuyor bi kere denedim 1.2km filan gidebildim tempolu ama cok yoruyor

Cardio öneriyor herkes koşma bisiklete binme bir cardiodur. Öncelikle vücüdünü dinlendirmelisin yani hergün antreman yapma mekik ve şınav içinde geçerli bu başta 1 gun antreman 2 gun dinlenme yaparsan ilerde 2 -3 hafta 1 gün antreman 1 gün dinlenme yaparsın bunu kendine ne zaman hazır hissediyorsan ha hazır hissetmiyorsan 1 gun antreman dinlenme yaparsın 1-2 ay kondisyon yakalayıp salona gidersen daha iyi olur yoksa salonda daha çok zorlanıp vazgeçersin ve sigarayı bırakmalısın dostum

Cardio öneriyor herkes koşma bisiklete binme bir cardiodur. Öncelikle vücüdünü dinlendirmelisin yani hergün antreman yapma mekik ve şınav içinde geçerli bu başta 1 gun antreman 2 gun dinlenme yaparsan ilerde 2 -3 hafta 1 gün antreman 1 gün dinlenme yaparsın bunu kendine ne zaman hazır hissediyorsan ha hazır hissetmiyorsan 1 gun antreman dinlenme yaparsın 1-2 ay kondisyon yakalayıp salona gidersen daha iyi olur yoksa salonda daha çok zorlanıp vazgeçersin ve sigarayı bırakmalısın dostum

sigarayi birakinca gercekten daha cok fazla yemek yiyorum

sigarayi birakinca gercekten daha cok fazla yemek yiyorum

Bende çok yiyorum sigara içmiyorum ama iştahım çok açılıyor antreman sonrası ve hala ekmeği bırakamıyorum 12-13 yaşında bende sigara içiyordum ama o zaman daha kiloluydum bırakınca zayıfladım o yüzden önermiştim dostum sigarayı azalt yemeği azalt derim yapabıldiğinin en iyisini yap

Geri