• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

fitness hocam küçümsedi :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan igordom
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

igordom

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Haz 2009
Puanı
2
bugün ilk hafta doldu hocanın yanına gittim emir abi benim ilk hafta hamlıktan çıkma programı bitti bugün dedim ahahahaha hamlıktan çıkma programı hahaha diye küçümser bir gülüş attı bunun sebebi ne ?

suratına 2 tane vur dicemde atomlarına ayırır seni , sus en iyisi. :D parayı peşin verdiysen sürenin bitmesini bekle , vermediysen salonu değiştir.

Hamlığını öyle 1haftada atamazsın. Belki 1ay belki 2ay vücudunun hamlığı olur.
2-3 aydan sonra hamlıktan kas sistemine geçersin.

çok kötü oldum beyler halbuki kendisi söylemişti ilk hafta hamlıktan çıkmak için yapıcaz sonra boy uzatma ve göğüs eritmeye geçeriz diye :(

Sen de onu küçümse, emir abi bu yaşa geldin aça aça fitness merkezi açabildin, önceden de belliydi zaten senden bir şey olmayacağı baban söylüyordu bu çocuk okumaz adam olmaz diye de.

:D Hamlıktan çıkma programı nedir? Küçümsememiş, sen bilmeden espiri yapmışsın.

Geri