• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fitness İle İç içe olanlar konuya buyrun :)

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Merhaba arkadaşlar yaşım 21 boyum 1.87 kilo 93 vücut yağ oranım %20 2 ay önceye kadar %15 yağ oranım vardı tabi buna göre kilomda düşüktü sağlık sebebiyle hareketsiz kalmam gerekti durum böyle olunca kilo aldık şimdi bu yağ oranını nasıl tekrardan düşürebilirim en hızlı ve sağlıklı şekilde bir programı olan varmı benı yonlendırebılecek şimdiden teşekkür ediyorum iyi forumlar :)

Vücudunu görmeden düzgün bir yorum yapılamaz fakat boy ve kilon bence iyi , çalıştığın spor salonunda hocaların senin için bir program verdi mi ? Vermediysen program kolay iş programımını yüksek tekrarlarda yapmaya özen göster ben 4x15 şeklinde giderim herzaman. En hızlık ve sağlıklı diye birşey yok aslında yavaşk gidersen sağlıklı ve emin gidersin :) Öğünlerini sağlıklı yemeklerden oluşturmaya özen göster sabah 3-4 yumurta yediğin adete göre sarılarını ayırararak yanına yulaf ezmesi salatalık lor peyniri öğlenleri tavuk haşlaması veya ızgara varsa kırmızı et yanına çok hafif lapa pilav akşamlarıda aynı şekilde ayrıyetten öğün aralarına salatalık ekleyebilirsin yoğurt kürünüde deneyebilirsin bunlara ek olarak . Supplement desteği alırsan kafana göre alma :) Ve Ağırlık çalıştıkdan sonra kardiyoyu eksik etme

Merhaba arkadaşlar yaşım 21 boyum 1.87 kilo 93 vücut yağ oranım %20 2 ay önceye kadar %15 yağ oranım vardı tabi buna göre kilomda düşüktü sağlık sebebiyle hareketsiz kalmam gerekti durum böyle olunca kilo aldık şimdi bu yağ oranını nasıl tekrardan düşürebilirim en hızlı ve sağlıklı şekilde bir programı olan varmı benı yonlendırebılecek şimdiden teşekkür ediyorum iyi forumlar :)

düşük ağırlık hızlı çalışma ile 10 set her set 20 tekrar gibi
ve karbonhidratı kes
enerjini karbonhidrat yerine tereyağı + zeytin yağı şeklinde al

Spor Salonuna gitmiyorum evde yapabildiğim kadar yapabiliyorum z bar ve ağırlıklar var fakat düzenli bir programım yok %20 yağ bana çok fazla geliyor o yüzden kiloluyum gibi hissediyorum size verilen veya önerebileceğiniz bir program varsa kağıt üstünde banada yollarsanız sevinirim bu durum çok canımı sıkmaya başladı %20 yağ'a kafayı takmış vaziyetteyim :) et yiyince kilo alacakmış gibi hissediyorum ve çok yemek yemiyorum bu yüzden birazda psikolojik sanırsam :)ekmek hiç yok şeker hiç yok ...

%20 fazla zaten :) Et ye etten zarar gelmez.

Bende 22 yaşında 1.92 128 kiloyum :) %32 bende yağ oranı.

Bir ara %6 iken şuan tulumba gibi olduk :D 4 senedir spor yapmadığım için sağlıklı bir program söyleyemeyeceğim malesef.İlerleyen saatlerde diyet programı yazarım.

Bana vereceğiniz diyet programını sizde uygulamaya başlayabılırsınız :) sağlık herşeyden önemli ... acaba bi diyetisyene gitsemmi diye düşünüyorum galiba önce dahiliyeye gidiyoruz tam bilmiyorum belki yağ yakmamı hızlandırcak tavsiyleri vardır :)

Bende 175 boy 107 kilodan 86 ya düştüm ama bel ve göbek çevresi bir türlü erimedi kollar semsert bacaklar daş gibi oldu yürüyüş yapmaktan :D ama gel gelelim göbek sarkıyor. Doktor karın kaslarımı harekete geçirmemi söyledi. Ama sporun yanında her zaman şekersiz türk kahvesi yeşil çay kullanıyorum çok faydasını gördüm. Bu arada hiçbi diyetisyenede para falan harcamadım. Evde ne pişiyorsa her gün yedim diyet olayı bana saçma geliyo.Yağ oranını ve kilo kontrolünün 2 önemli notkası var bana göre şeker ve ekmek bunları yemeyince herşey çok kolay oluyor

Son düzenleme:
Fitness yaparken kardiyo yap yarım saat, 2 aya toparlarsın.

Geri