• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fizik yazılı var beyler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CrazyLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Beylerfizik yazılım var pazartesi hoca hiç birşey anlatmıyor yane anltyrda öyle bir bok anlaşlmyr öyle herkes şikayetçi hocadan ama hoca müdürn tanıdğı olduğu için birşey olmuyor nerden çalışm esen yayınları aldm fizik konu anlatım ama etki etmiyor anlamyrm 20 tne felan formül var şekiller farklı 11 e gidiyrm fizik harbiden nerden çalşssam bildiğinz site varmı arkadaşlar lütfen yardm

Fizik en az Matematik kadar basit ders. (2. kez YGS-LYS hazırlandığım için bana öyle geliyor olabilir. :D)

Formül olayında; Bir çok formül var doğru ama bunların arasında birde ana formül var. Bu ana formül ile ilgili konunun çoğu sorusunu çözebilirsin. :)

Bende FEM Simetri Fizik Konu Anlatımlı var. Gayet iyi bir kitap bana göre.

Netten ders öğrenme işi için; Körfez TV ve Ekol Hoca takip edebilirsin. İkisi de çok iyi. Körfez TV için önce ücretsiz üyelik al sonra bölümünü seç. [9-10-11-12-YGS/LYS(TM-TS-MF)] bölümleri... Körfez TV ve Ekol Hoca linkleri isimlerin üzerinde. :)

Dostum bende 11.sinifim abim bu sene itu ucaki kazanda 3304 siralamayla bana fizik 0 adli kaynagi onerdi sifirdan fizik guzel anlatiyor tavsiue ederim

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öğretmen istersen müdürün kardeşi olsun fark etmez. Siz okula öğrenmeye gidiyorsunuz. Müdüre şikayet edin öğretmeni. Tınlamazsa Milli eğitim bakanlığına dilekçe yazın. İlla ki denetlemeye geleceklerdir..

Geri