• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fizz İlk Deneyim..

TheApexPredator

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Eyl 2011
Puanı
4
adszho.png

76/1/3 Nası İlk Kez Fizz Oynadım :)

Not:PBE

iyi skor bir ara beraber oynayalım ultisi fiddle ile çok iyi gidiyor :D

botlara karşı oynamışşın işte böyle bir skor olsa karşı takımdaki herkez çıkar zaman kaybı zaten pbe de ^^

botlara karşı oynamışşın işte böyle bir skor olsa karşı takımdaki herkez çıkar zaman kaybı zaten pbe de ^^
katılıyorum ben 26 kill yaptım diyelim 2 die var adamalr surrender çekiyor hep sonra test ediyoruz burası pbe diyorlar en kısa yöntem surrender 76 nasıl olur ki:D 50 vurdugu gbi surr. çekerler

Yok İnsanoğullarıyla Oynadım :)

Yok İnsanoğullarıyla Oynadım
icon10.gif

katılıyorum ben 26 kill yaptım diyelim 2 die var adamalr surrender çekiyor hep sonra test ediyoruz burası pbe diyorlar en kısa yöntem surrender 76 nasıl olur ki
icon17.gif
50 vurdugu gbi surr. çekerler

Çekmiyen Çekmiyo
icon17.gif
Çekmiyen Çekmiyo :D

custom oynamış en az 2 oyuncu olması gerek maçın başlaması için ordan bakarsak oyuncularla oynamış yani :D

custom oynamış en az 2 oyuncu olması gerek maçın başlaması için ordan bakarsak oyuncularla oynamış yani :D
orayı görmemişim :D customda bi arkadaşın bot da olur gerçide bunlar ihtimal belki adam gerçekten yaptı geçen adamın biri 67/3 yapmış foto atmış yarım kadar oynayamıyor 1v1de aldım bu şansa göre bişey oyun başında feedlediler belki :)

Geri