• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Flag Ship Advanced Vip

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan [EA]ElectronicArts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

[EA]ElectronicArts

14x2btu.png

Flag Ship Advance Vip

Csro'ya 120 Level'in gelmesiyle Flag Ship yapımcıları botlarını güncelledi.120 Level için açılması gereken skillerin çok fazla sp istiyiceğinden dolayı kurucular "Flag Ship Advance Vip" çıkardılar.Botun şimdiki fiyatı 78$ olup TL karşılığı 130 Lira'ya tekabil.Pahalı fakat bunun yanında bir kaç ek özelliğin geliceği söyleniyor...

Flag Ship Advance Vip aynı Flag Ship gibidir (Arayüz - Kullanım) gibi farklılıklar yoktur sadece ek özellikler eklenmiştir.

Flag Ship Advance Vip Ne Kadar Sp Veriyor?

Flag Ship Advance Eu Ve Ch Charlar Arasinda Degisiyor Mesela Ch 4.5m Sp Aliyorsa Eu 3.9M Sp Aliyor Tabloya Gecelim

Flag Ship VIP

201101310313453575.jpg

Flag Ship Advanced VIP

201101310314005475.jpg

Yakında daha ayrıntılı bilgi verilicektir...

Naturally'ye teşekkürler.

İyiki csroya geri dönmedim.Bu gelenlerle csro iyice private servera dönecek.10 yaşında zengin çocuklar gelip.Globalden küfür kavgalarına başlyacak >.<

Arkadaşlar burası laf dalaşı yapma yeri değil.Tartışmanıza başka yerde devam edin.Kimseyi rahatsız etme hakkınız yok !

Ya Vay arkadas daha bugun Flagship vip aldım daha yeni 120 geliceni ve yeni prog. geldiğini görüyorum keske almsaydım :)

----------

İnş Fsvde problem olmas

Ne kadar beyinsiz bu CIMO yetkilileri daha Forgotten getirmeden 120 lv getiriyorlar ne güzel nova set düzücektik :@
Ayrıca bu advanced vip ile bir sürü item kazanabiliceksiniz o yüzden bu kadar pahalı sp olmasının yanında bir sürü özelliği var. Mesala bu tian point FSV ile cok az dolarken bu advenced ile cok kısa sürede ordaki puanları yapıp itemleri kazanabiliceksiniz.

Aynen 11d nova crossbowlar çok ucuz(sırf bu yüzden crossbow/cleric açtım) :) üst başın tanesi 150mdi yaav.

Bence Fiyat Az Bile , 200*300 TL Yapsalar Daha iyi..

Bu kadar ucuz'a sp kasılıyor yani ''dua etmek'' lazım :)

Başlasam direk alırdım :)

param olmasa bile :D

Geri