• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Flappy Bird Laneti..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Dün akşam meraktan indirdim, indirmez olaydım. Bildiğin sinir hastası oldum çıktım lan :D

Oynayanlar rekorlarını söyleyebilir mi? 59 da kaldım, 40 ta felan ölüyorum çok güzel sövüyorum....

5 dakikadan beri oynuyorum rekorum 1 ama sildim oyunu çünkü 5 dakika daha oynasam sinir hastası olurum

rekora 1 ile başladım şuan 4. Oyunu yükledikten sonra telefonun durumu pek iç açıcı değil

sen yine iyisin 59 60 tan bahsediyosun daha 11 yapabildim telefonu yeni almasam oyunda yanmamla beraber aynı hızda fırlatmak üzereyim

yze7e7yp.jpg

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

laneti falan bilmemde adam 2günde kodlamış günde 50 bin dolar kazanıyo zorla java kursuna göndertcekler beni :D

Oyun bir sureden sonra gercekten sinir bozmaya basliyor. Benim rekorum 28. Ama 100 yapip silcem.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Yanlış anlamayınca bu oyunu oynayan o kadarda kişide hiç akıl yok kaç milyon indirmeydi en son hatırlamıyorum ama oyun acayip gereksiz hiç indirmedim bile

Geri