• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Flappy Bird Yayından Kaldırılıyor!

Hilal-i Ahmer

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
53
Son günlerin en popüler oyunlarından Flappy Bird, zorluğuyla birlikte çok konuşuldu. Bir kişi tarafından yapılan Flappy Bird tamamen ücretsiz olmasına rağmen yapımcısına büyük gelirler sağlamıştı. Oyunun yapımcısı Dong Nguyen, Twitter hesabı üzerinden aldığı ilginç kararı açıkladı.

Nguyen'in açıklamalarına göre Flappy Bird, 22 saat içerisinde hem Google Play Store'dan, hem de Apple Appstore'dan kaldırılacak. Bu kararın davalarla ilgisi olmadığını söyleyen Nguyen, ileride oyun yapmaya devam edeceğini belirtiyor. Alınan kaldırılma kararıyla ilgili henüz net bir açıklama yok. Ancak önceki yazdıklarında Nguyen, "Flappy Bird'ü bir başarı olarak değerlendirebilirim. Ama oyun, benim basit olan hayatımı berbat etti. Artık Flappy Bird'den nefret ediyorum." cümlelerine yer vermiş

Kaynak;Bölüm Sonu Canavarı

--------------------------------------

Kafanız rahat artık beyler. :pispis

yazık oldu güzel oyundur iyi ki apk sı var bende :D

tipik oyunu yaptım köşeyi döndüm ve şimdi gidiyorum havası, cool görünmeye çalışmış :D

Geri