• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FM 2012 - Takım Önerileri

FireLeader_

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Eyl 2011
Puanı
11
Beyler Fm de Galatasarayı çalıştırıyodum ama sıkıldım yeni kariyer açacam takım önerirmisiniz kafamda belli bi takım yok orta halli avrupa takımlarnı çalıştırmayı düşünüyorum :D

Transfer yapmak istiyorsan Malaga,küçük takımı bir yerlere getirmek istiyorsan hollanda-portekiz gibi liglerdeki orta düzey takımlara göz atmanı tavsiye ederim.

ingiltere 2.liginde blackpool u aldım 5m euro transfer bütcesi var ve medya tahmini 13. olur dio baslayalm bakalım :D

Celtic. Ya da düşük bir şey istiyorsan Sheffield Wednesday güzel bir takımdır. Ama biraz zorlayabilir.

Beyler kanat oyuncusu söylermisiniz Blackpoola gelecek pahalı olmayan ?

Blackpool u lige cıkarıp portoya gçtim portoya Doumbiayı aldım Hulkla harika oynuyolar

Geri