• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FM 2016 - 25 Ligin ve Tüm Ülkelerin 2015/16 Forma Paketi İndir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
ZQkZXo.png

Arkadaşlar öncelikle bu seride toplu halde düzgün bir forma paketi olmadığını düşündüğümden böyle bir paket çıkarma gereği duydum.Paketin sizi memnun edeceğini temenni edebilirim.Resimdeki fotoğraflar pakettendir ve örnek teşkil etmesi açısından koydum.Lütfen bana bunlar alıntı vs demeyin amacım toplu bir halde ulaşabileceğiniz güzel bir paket sunmaktı ve bunu başardığımı düşünüyorum.Gerçekten paketi düzenlemek için baya bir emek harcadım ve en azından bir teşekkür ederseniz çok mutlu olurum etmezsenizde canınız sağolsun.

Pakette Bulunan Ligler;

• İngiltere ( 1. 2. 3. Lig )
  • İspanya ( 1. 2. Lig )
  • Almanya ( 1. Lig )
  • İtalya ( 1. Lig )
  • Fransa ( 1. 2. Lig )
  • Hollanda ( 1. 2. Lig )
  • Portekiz ( 1. 2. Lig )
  • Türkiye ( 1. Lig )
  • Yunanistan ( 1. Lig )
  • Rusya ( 1. Lig )
  • Brezilya ( 1. Lig )
  • Arjantin ( 1. Lig )
  • Amerika ( 1. Lig )
  • Belçika ( 1. Lig )
  • Ukrayna ( 1. Lig )
  • Avusturya ( 1. Lig )
  • İskoçya ( 1. Lig )
  • Danimarka ( 1. Lig )
  • Norveç ( 1. Lig )
  • Ülkeler ( 6 Kıtanın Tamamındaki Ülke Formaları Yer Almaktadır )
Kurulum;

• 1. Adım: Rar Dosyasını ''C:\Users\PCNAME\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2016\graphics" içine çıkartınız.Graphics klasörü yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
  • 2. Adım: Daha sonra ise "C:\Users\PCNAME\AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 2016" içerisindeki cache klasörünü silip oyuna başlayınız.
Yama Linki: 25 Lig + Ülke Yeni Forma Paketi

Rar Şifre: w.white

Dipnot: Forma Paketi Kaspersky Total Security 2016 ile taranmış ve virüs çıkmamıştır.Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Geri