• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FMRTE 14.2.1 Oyun Editörü - Aktivasyon Gerektirmez

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
2woxfu0.jpg

FMRTE Nedir ? :

FMRTE (Football Manager Real Time Editor) FM (Footbal Manager) üzerinde gerçek zamanlı düzenlemeler yapabilmenize olanak tanıyan bir editördür.

Örneğin : Forma tasarlama, Oyuncu ca-pa değerlerini değiştirme, Kulüp finans transfer bütçelerini değiştirme, Sakatlıkları yok etme, Maç öncesi oyunculara full kondsiyon verebilme gibi daha biçok özelliği bulunmakta.
maxayrac3.jpg

Nasıl Kurulur :

- Öncelikle sisteminizde Net Framework 4 veya üstü yüklü olması gerekir, yüklü değilse aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

- Net framework'u indirip kurduktan sonra aşğıdaki linkten FMRTE'yi indirip rardan çıkarın.

- Setup dosyasından programı kurun ardından crack klasöründeki dosyayı programın olduğu dizine atarak üzerine yazın.

- Programı çalıştırın ve FM yi açın, iyi eğlenceler.
maxayrac3.jpg

İndirme Linkleri :

- Net Framework 4 : go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=131000r

- FMRTE 14.2.1 Build 23 : https://www.mediafire.com/?1pnondru5okq93n

maxayrac3.jpg

Not : FM oynamadığım için konu hakkındaki sorularınıza maalesef cevap veremeyeceğim. Yardımcı olabileceğim tek konu crackli versiyon çıktıkça FMRT'yi güncellemek olacaktır. Bunun dışında maalesef yardımcı olamyacağım.

Cracki düzgün yapmamışsınızdır, lütfen konuda söylenilenleri adım adım doğru bir şekilde yapınız.

inş çalışır

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

Son düzenleme:
Çok Faydalı

Gerçekten Çok Faydalı bi porgram çok teşşekkür ederim

Geri