• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Football manager 12 kariyerim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Hanzo31
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hanzo31

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Kas 2012
Puanı
0
Galatasaray takımı ile başladım
İlk sezon şampiyon oldum
İlk sezon ligde 37 golle kral olan amrabat tanju çolağın rekorunu geçti.
Aynı zamanda 22 asistle Selçuk inan listenin başındaydı.
20 Asistle Dirk kuyt 2. sırada

Ve aynı sezon bir büyük kupa daha !!

Barcelona chealseye penaltılarda elenince city chelseayı eledi
Bizde juventusu yendik ve finalde city 1-0 zorlansakta kazandık.

Yeni transferlerle başladık
Selçuk inan
Burak yılmaz
Baros
Rieara Gibi isimleri satıp
Leandro damiao
Sercan sararer gibi isimleri takıma getirmeyi başardık.

Ve 2. sezon gene lig

Leandro damiao bekleneni veremedi ama Sercan sarerer 32 golle gol krallığı listesinin başındaydı.
Şampiyonluğa en büyük katkıyı ise 23 asist 17 golle Emre çolaktı.

Ve şampiyonlar liginde finalde Barçaya elenip 2.ci olduk.
Başkan Ünal aysal yönetimimden memnundu.
O sezon bütcemizi geliştirdik ve istemeyenmeyen Khedira , Shaqiri , Giuseppe Rossiyi ucuz fiyata getirerek kadromuzu güçlendirdik.
Bu arada Kaleci muslerayı satıp Kadroya Onur kıvrak ve Kenan hasagici getirip kalecilerimizi türk yaptık.
Ve rekor transfer satışı 50m tl ile Semih kaya'yı Valenciaya satıp maddi sıkıntıları giderdik.
Ve rekor satışı yaptık Galatasaray rekor satışı ardayı Atletico madrid'e 26m tl'ye satmasıydı.

Ve rekor kırdığımız sene !!

Leandro damiao 41 maçta 67 gol atarak rekoru kırdı.
Asist kralı ise fenerbahçeden 19 asistle Umut bulut'tu.
Süper ligde fener bahçe son haftaya kadar liderdi.
Ciddi sakatlık sorunları yaşadık ama son haftaya kadar şampiyonluktan kopmadık.

Ordusporun feneri 4-2 yenmesi ve bizim sivassporu 3-0 yenmemizden Lig kupasını aldık.

Ve 2. kez şampiyonlar ligi şampiyonu olduk

Leandro damiao ve Gökhan inler'in Frikik golüyle 2-0 yendik.

Ve Galatasaray yönetimi sözleşme önermeyince kendim istifa ettim ve Barça takımından teklif aldım.
Kabul edip barçanın başına geçtim

Buda son kadro

Dünyanın en iyi teknik adamları sırası..

Ve en iyi ve en zengin klüpler

Ve galatasaray klübünde gönlünde taht kurduğum oyuncular

Emre çolak
Leandro damiao
Onur kıvrak
Dany
Sercan sararer
Mehmet ekici
Selçuk inan (Dortmund)
Fabio ve
Isaac Vorsah

Dahada oynamıyorum :D

Bu oyun FM 13 değilmi sanırım başlığı yanlış yazdın.

Tebrikler harika kariyer bende Fm 2013 de Galatasarayı çalıştırıyorum ilk sene Cska daki Alan Dzagoev boşa düşüyo onu aldım ve rierayı satıp Sercan saraeri aldım ilk sezon devam ediyo

Bu oyun FM 13 değilmi sanırım başlığı yanlış yazdın.

Tebrikler harika kariyer bende Fm 2013 de Galatasarayı çalıştırıyorum ilk sene Cska daki Alan Dzagoev boşa düşüyo onu aldım ve rierayı satıp Sercan saraeri aldım ilk sezon devam ediyo

Hayır fm 13 hata veriyo bende crack bekliyorum hatalıymış sendeki fm orjinal galiba. Bu oyun fm 12 ama transfer yamaları var.

Geri