• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Football Manager 2012 Türkçe Yama & Türkçe Spiker

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
cache.php

İyi günler arkadaşlar. Sizler için FM2012 Türkçe yama & Türkçe spiker dosyalarını upload ettim.

cache.php

Türkçe Yama

Türkçe yama dosyamız arşivdeki "Turkish.ltc" dir. Bunu oyunumuzun kurulu olduğu yerde "data > languages" kısmına atıyoruz. Örneğin bende şöyle:

"D:\Football Manager 2012\data\languages"

Attıktan sonra " Tercihler > Dil " kısmından Türkçe'yi seçin.

Türkçe Spiker

Bu ise "event.cfg" dosyamızdır. Bunu da oyunumuzun kurulu olduğu yerde ki "data > events" klasörüne atmamız yeterlidir. Yine ben de:

"D:\Football Manager 2012\data\events" şeklinde..

cache.php

Download

Mediafire | Uploadic

Rar Şifresi

Kod:
www.maxigamerz.com

cache.php

Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız konu altından belirtiniz. İyi forumlar...

%100 türkçe yama fm de çıkmaz arkadaşlar.Tamamı değil ama büyük bir bölümü türkçe.Spiker de maç sırasında aşağıda yazan yazılar ses vs. değil yanıltmasın sizi :)

Teşekkürler ama oyunda görmüyor dil seçeneğini.

Son düzenleme:
Emeğiniz için teşekkürler :)

- - - Güncellendi - - -

kaptan rar dosyasının şifresini giriyorum fakat kabul etmiyo dosya bozuk diyo

Yardım edebilirsen sevinirim TEŞEKKÜRLER!!

Son düzenleme:
Geri