• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Football Manager 2014 Yardım?

Franck Ribery

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Şub 2013
Puanı
5
Arkadaşlar ben Football Manager 2014'ü yüklüyorum şuan.Daha önce hiç menejer'lik oynamadım.Ya pes ya da fifa oynuyordum.Sorum şu size:
Football Manager 2014 yükleniyor şuan.Yüklenince hangi yamalar gerekli?Sanırım yüz ve takım amblemlerini yüklemem lazımmış.
Bir diğer sorum da son transferlerin olduğu bir yama var mı acaba indirip oyuna kuracağım?
Acil yardım bekliyorum arkadaşlar.

Football manager 2014 transfer pack yazıp 1. siteye girersen transfer yamasını bulabilirsin.
Bunun dışında,fm14 çok sorunluydu yanlış hatırlamıyorsam.Crack falan baya uğraştırmıştı.Eğer hata alırsan beni alıntı yapmayı unutma,elimden geldiğince yardımcı olurum...

Geri