• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Football Manager - Genç Yetenek Önerileri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
maxigamelogo.png

Bu konu altında genç yetenekleri (Wonderkid) belirtelim. Belki hoşumuza giden olur takımımıza almak isteriz. :)

Ben iki tane öneriyim..

Kaleci olarak tabiki de Manchester United'dan De Gea ve ortasaha olarak Mehmet Ekici tavsiye edebilirim ikisi de 21 yaşında.

Özellikleri
(Yaşlar bende 2016 olduğu için böyle)

7dz8h.png

PS biraz kötü ama idare edin artık :)

Mehmet Ekici
Tolga Cigerci
Carlos Fierro
Atila Turan
Hasan Ali Kaldırım
Furkan Özçal
Alper Potuk

Türkleri yazmaya çalıştım,aklıma geldikçe yazarım daha.

Ayrıca Jon Jackson öneririm 16 yaşında (bende 20) santrafor , baya iyi. 12 ümitmilli maçı 11 gol, 20 milli maç 6 gol. Daha bu yaşta.

Son düzenleme:
Muhammed demirci harika oluyo
Emre çolak
Sercan sararer
Leandro Damiao

Kariyere başladığınız gün 450 bin'den Pavel Savitskiy'i alın. İlk sezon pek katkı veremese de takip eden sezonlarda yıldız oluyor ve 20+ milyona satabiliyorsunuz. Orta seviye takımlar için çok iyi. Onun dışında Galatasaray kariyeri yapanlar Bruma'nın üstüne düşsün. 2-3 sezon sonra harika bir oyuncu haline geliyor. 35 milyon'a Schalke'ye satmıştım.

Geri