• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Football Manager Hakkında?

Franck Ribery

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Şub 2013
Puanı
5
Arkadaşlar FM'i en son 2011 de falan oynamıştım, yıllar sonra tekrar kurdum FM 2019'u fakat bir şey sormak istedim. Malum son transferler yok, onları el ile yani örneğin Pes' de kendimiz istediğimiz oyuncuyu istediğimiz takıma atabiliyoruz ya FM de de böyle bir düzenleme yapabiliyor muyuz acaba bilen var mı?

FM Editör satın alman gerekecek, istediğin düzenlemeyi yapabilmen için. Ama yok ben uğraşamam dersen FM19 Atölye bölümüne gir, oradan ara transfer datasını yükle birkaç tane vardır en çok yorumlanan ya da beğeni alanı.

Resmi olmayan güncellemeler bölümünden son zamanlarda yüksek beğeni almış -muhtemelen 01.02.2019- data pack indirip oyuna başlarken seçersen, güncel kadrolarla girip oynayabilirsin.

Geri