• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Foreks

ultragamer

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Şub 2012
Puanı
0
İşim için ayırdığım mesai dışında oldukça fazla mesaim artıyor. Gelir elde etmek için bunu kullanmak istiyorum. Forekste bu zamanı kullanmaya karar verdim ama biraz karışık bir iş. Hala kafamda net olmayan şeyler var. Parayı nasıl değerlendireceğim konusunda sıkıntım yok. Ne yapacağımı, en azından ne deneyeceğimi biliyorum ama firma seçimi öyle değil, deneme yapmak o kadar kolay değil. Firma için bir sürü firma söyleniyor, hedefonline, fxoro, integral menkul. Güvenilir mi diye yaptığım incelemeler belli bir fikir veriyor ama tam karara varamıyorum. Profesyonel görüşünü alacak tanıdığım da yok. Deneyimli foreks kullanıcıları az çok neyin ne olduğunu biliyor. O yüzden deneyimlerinizi, foreks yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

Geri