• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forgotten World 101-110 (Yardım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeadPooL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DeadPooL

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
0
Arkadaşlar 107 lvl nuker çarım var. 4 kere forgotten e gittim tek başıma 1 star a. Tressuare Boxlardan 1 kere bile talisman book düşüremedim. Sorun bende mi? Yoksa bunlardan düşmüyor mu ? :rbk:

Son düzenleme:
sende değil sorun 11 D yeni nova silah verdiği için zor düşüyor birkaç kere daha dene çıkıcaktır

Forgotten Worldde Düşen TalişmanLar Değerli İtemler Verdiğinden Dolayi Zor Düşmektedir ... Ama 8 Talişman Toplaniyor ßunlarin 2 Tanesi Çok Zor düşüyor Diger 6 si ise Basit düşürmesi Tabi Bu Birazda Şansiniza Bağli

En sondaki canı çok olan uniquedende düşüyor. tabi düşme olasılığına bağlı. Birde yanılmıyorsam grade 3 olanlardan daha çok çıkma şansı var. 4 defa 3 er tane düşmüştü bana benzerleri çıkıyor (lvl 85).

Sorun sende değil bende...:D::D:D:D:D ALYANS kardeşime katılıyorum.6tanesi kolay da diğer ikisi zor biraz :D:D

9 kere gittim sereness dahil herşeyi kestim elde var kocaman sıfır :) o kadar kolay olsaydı herkes elinde egy ile gezerdi ve bunun bi anlamı kalmazdı :)

Geri