• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forgotten World Collection için gereken talismanların isimleri

`Rest_N_Peace.

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Ara 2010
Puanı
12
-1*8DG-
-Red Talisman
-Red Tears
-Togui Mask
-Dull Kitchen
-Western Scriptures
-Spell paper
-Puppet
-Elder Staff

-9DG-
23076022.jpg

-Fire Flower
-Horned Cattle
-Flame Of Oblivion
-Flame Paper
-Hearthstone Flame
-Enchantress Necklace
-Honghaeah Armor
-Fire Dragon Sword

-10DG-
images

-Silver pendant
-Cobalt emerald
-Logbook
-Love letter
-Portrait of a woman
-Jewelry box
-Diamond watch
-Mermaid's tears

-11DG-
11dh.jpg

-Broken Key
-Large Tong
-Phantom Harp
-Evil's Heart
-Vindictive Spirit's Bead
-Hook Hand
-Commander's Patch
-Sereness's Tears

©`Gökhan

Moderatörün son düzenlenenleri:
7d si yokmu bunların bukadarmı var adaş

ya bide bu 61-70 lvl dekinde en sondaki uniq i buga sokamıyormuyuz bilen varmı çok vuruyo kereta :D

9 dg için son 2 tane talisman kaldı oda son ikisi kaldı dün buga sokamadık son moobu 20k bi çakıyo çakış o çakış pert ediyo :)
son 2 talisman da sanıyorum o moobdan düşüyo bilen var mı?

Arkadaşlar bu7 togui village de talismanları tamam ladıktan sonra nereye teslim edecez bilen biri yardımcı olsun lütfen

Ben 8DG icin biriktirdim hepsini. ama görevi almamışdım.Hotan Traderliğe gittim.Verilmiyor.Yani Herkezde çıkan o seçenek bende çıkmıyor! tüm Kloksiyonları biriktirdim:S niye sun alamıyorum :D

Geri