• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forma Tasarımında Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KeremYz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KeremYz

İngilizce Çevirmeni
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Nis 2010
Puanı
43
Arkadaşlar merhabalar,

Biz 15 yıllık arkadaşlar olarak 5 yıldır halısaha ekibimiz var ve bu ekibe bir forma bastırma işine girdik. Kendimce Paintten tasarım yaptım ama dijital baskı yapan yerler yüksek çözünürlük ve adını tam hatırlayamadığım formatta (kerval mı neydi) istediler amblem ve grafikleri. Bu konuda yardımcı olabilecek bir ps uzmanımız var mı acaba :)?

Arkadaşlar merhabalar,

Biz 15 yıllık arkadaşlar olarak 5 yıldır halısaha ekibimiz var ve bu ekibe bir forma bastırma işine girdik. Kendimce Paintten tasarım yaptım ama dijital baskı yapan yerler yüksek çözünürlük ve adını tam hatırlayamadığım formatta (kerval mı neydi) istediler amblem ve grafikleri. Bu konuda yardımcı olabilecek bir ps uzmanımız var mı acaba :)?
Sekiz Numara google aracılığı ile araştırıp twitter veya instadan ulaşıp istediğin şekilde size ve ekibinize forma basma konusunda yardımcı olabilirler yakın çevredeki arkadaşlarım set olarak ekiplerine forma bastırmışlardı memnun da kaldılar isterseniz bir görüşün derim size özel logo vs ayarlamasını onlar yapabilir orjinale yakın yapıyorlar

Sekiz Numara google aracılığı ile araştırıp twitter veya instadan ulaşıp istediğin şekilde size ve ekibinize forma basma konusunda yardımcı olabilirler yakın çevredeki arkadaşlarım set olarak ekiplerine forma bastırmışlardı memnun da kaldılar isterseniz bir görüşün derim size özel logo vs ayarlamasını onlar yapabilir orjinale yakın yapıyorlar

bahsettiğiniz ekip forma satıyor. tasarımla ilgili bir kısmı göremedim ki zaten tasarımı hallettik, sadece çözünürlüğü yükseltmemiz gerekiyor dijital baskıya uyumlu olması için.

bahsettiğiniz ekip forma satıyor. tasarımla ilgili bir kısmı göremedim ki zaten tasarımı hallettik, sadece çözünürlüğü yükseltmemiz gerekiyor dijital baskıya uyumlu olması için.
ha ben öbür türlü anladım kusura bakmayın ama sonuçta forma bastırılacak yer normalde siz onlara logoyu ve tasarımı atarsınız formaya uygun olması için çözünürlüğü en iyi kalitede onların ayarlaması gerekiyor. normal de bu iş böyle yürüyor ama sizin bastıracağınız yer farklı demekki

ha ben öbür türlü anladım kusura bakmayın ama sonuçta forma bastırılacak yer normalde siz onlara logoyu ve tasarımı atarsınız formaya uygun olması için çözünürlüğü en iyi kalitede onların ayarlaması gerekiyor. normal de bu iş böyle yürüyor ama sizin bastıracağınız yer farklı demekki

dayı yıllardır bu işi yapıyor biliyorum ama bilmiyormuş gibi söyledi bize pek güven de vermedi. elimizin altında başka bir yer de olmadığı için mecbur kendi dosyamızı kendimiz hazırlamamız gerekiyor maalesef. bilsem yada yapabilsem yapacağım ama ps bilen birileri olmadıkça bu iş biraz zor gözüküyor :/

Vektörel hale çevirmen gerekecek önce çözünürlüğü yükseltmek için. Paint 'den Vector 'e çevirmek çok zor olmamalı ? :D

Geri