• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Format attım karşılaştığım sorunlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan lekula
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lekula

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 May 2013
Puanı
2
Merhaba arkadaşlar;
Windows 7 Ultimate 64bit dvd'si oluşturmayı başardım fakat bir kaç sorunum var;
- C'de format atmadan önce daha az dosya vardı şimdi daha çok var?
- Nvidia ekran kartı cd'sini takıyorum install'a tıkladığımda hiçbir yanıt vermiyor. Acaba Ultimate'ye farklı driverlar mı indirmem lazım?
- Laptop'un altında yazan windows 7 etkinleştirme kodunu girdiğimde onaylamadı bende ''skip'' diyerek geçmek zorunda kaldım.
- En büyük sorunum bilgisayarım şuan ingilizce windows update'den türkçe dil yüklemeye çalışıyorum ama try again diyor acil yardımlarınızı bekliyorum....

[2.'ye format atacağım bu sorunlara çözüm bulduktan sonra]

- C'de format atmadan önce daha az dosya vardı şimdi daha çok var? Sistem dosyalarını kastediyorsun sanırım,birdahakine biçimlendirip atmayı dene.
- Nvidia ekran kartı cd'sini takıyorum install'a tıkladığımda hiçbir yanıt vermiyor. Acaba Ultimate'ye farklı driverlar mı indirmem lazım? Hayır,bence cd bozuk internetten bul driverini.
- Laptop'un altında yazan windows 7 etkinleştirme kodunu girdiğimde onaylamadı bende ''skip'' diyerek geçmek zorunda kaldım. Remowat programını kullanarak windowsunu etkinleştirebilirsin.
- En büyük sorunum bilgisayarım şuan ingilizce windows update'den türkçe dil yüklemeye çalışıyorum ama try again diyor acil yardımlarınızı bekliyorum.... Farklı bir yerden indirip dene yada tekrar format attarken Türkçesini indir ama sana tavsiyem ing. kullan daha iyi oluyor...

bilgisayarı formatlıyorum, fanıda yarın tornavida alıp temizleyeceğim. ^^ blackpearl'a hazırlık yapıyorum.. ben hiç internetten driver yüklemedim en son hangi sürüm varsa indirsem farkedermi yoksa nvidia geforce gt335m = 300m serisini mi indireyim?

ben tekrar formatlıyorum o zaman ^^ driveride indirir deneriz. bide iso dosyasını tekrar indirirsem sabaha çıkarım ancak adil kota dolu en az 3 saat beklemem gerek ... aklıma yattı ama ingilizce kullanmak daha iyi sanki..

Son düzenleme:
ya arkadaşlar yükledim remowat'ı, microsoft security essentials programını kuramıyorum çok önemli değildi ama iyi programdı... indirdiğim iso ingilizceymiş %90'ını türkçe yaptım ama %10 nasıl yapıcam anlamadım. starting windows diyerek felan başlıyor. ??

ya arkadaşlar yükledim remowat'ı, microsoft security essentials programını kuramıyorum çok önemli değildi ama iyi programdı... indirdiğim iso ingilizceymiş %90'ını türkçe yaptım ama %10 nasıl yapıcam anlamadım. starting windows diyerek felan başlıyor. ??

O kadarda olsun ya nolcak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri