• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Format Factory (Video Küçültücü)

MySharky

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2010
Puanı
78
86270703.jpg

Evet Arkadaşlar Herkes Video Çekiyor Ama Küçültemiyor Nedir Bu Durum Çözümü Bizde :)

Edit : Terk-i Diyar. Link silindi lütfen program ile lakalı linkleri kendi web sayfası üzerinden veriniz.Web sitesi üzerinde deneme programı yayınlanmıyor ise konunun silinmesini talep edin.

İlk Olarak İndirelim Ve Kuruluma Geçelim . Rardan Çıkarıyoruz FFSetupu Açıyoruz.

vzga3l.jpg

İnstall Diyoruz Ve Program Yükleniyor .

x6fnu1.jpg

0 Dolunca

16m1tfm.jpg

Bitirip Finish Diyoruz
maxicon1.png

Yükledim Nasıl Video Küçültücem ?

Programı Açıyoruz .

1ze9wle.jpg

Sonra Videomuzu Programa Sürüklüyoruz .

2i74rw3.jpg

WMV yi Seçiyoruz

2qmj05k.jpg

Başla Diyip Bekliyoruz. ( Boyuta Göre Hızı Artar yada Yavaşlar)

5phlyc.jpg

Bittikden Sonra Çıktı Klasörüne Tıklıyoruz.

15oz2pj.jpg

Evet Artık Videomuzun Boyutu Küçüldü FFOunttakini Uploadlıyabiliriz :)

İşinize Yaradıysa
w7o0wl.jpg
men Yeterli
:)

Daha Önceden Vardı Ama O Bölüm Kapatıldı Bende Yararlanmanız İçin Açtım Buyrun :)

Son düzenleme:
tabiki söz konusu mesala mp4 ü 3gp yaparsan kaliteden eser kalmaz :)

değişme tabikide oluyor arkadaşlar yani formatını değiştiriseniz videonun tabi kide değişiyor

Geri