• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Format Öncesi Chrome Yedeği Almak(Mümkünmü Bu?)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
Yer imleri doldurma verileri şifreler bunların yedeğini almak mümkünmü?​

Eğer gmaile üye isen tekrar giriş yaptığında her şey yerine gelicektir bende öyle formattan sonra gmaili açıyorum tüm yer imleri ve temalar geliyor.

gmail üyeliğim varda hiç kullanmadım tam olarak nasıl yapıcam aşama aşama anlatırmısın zahmet olmazsa.

kendi sitesindenmi giriş yapıcam yoksa ayarlardan kullanıcı girişimi yapıcam?

gmaile gerek yok sağ üstdeki 3 çizgili yerden sırayla yer işaretleri-yer imi yöneticisi-düzenle-yer işaretlerini html dosyasına aktar de kaydet. Formattan sonrada aynı yerden html dosyasından içe aktar diyerek kaydettiğin dosyayı göster. yer imlerin tamamen eskisi gibi olacaktır.

sentius dediğini yaptım şuan kayıtlı sitelerden 1 tane bile kalmadı format sonrası geri gelmedi hiçbiri saol. :pff:

----------

gmaile gerek yok sağ üstdeki 3 çizgili yerden sırayla yer işaretleri-yer imi yöneticisi-düzenle-yer işaretlerini html dosyasına aktar de kaydet. Formattan sonrada aynı yerden html dosyasından içe aktar diyerek kaydettiğin dosyayı göster. yer imlerin tamamen eskisi gibi olacaktır.
keşke seni dinleseydim en azından linkler kaybolmamış olurdu.

Son düzenleme:
sentius dediğini yaptım şuan kayıtlı sitelerden 1 tane bile kalmadı format sonrası geri gelmedi hiçbiri saol. :pff:

----------

keşke seni dinleseydim en azından linkler kaybolmamış olurdu.
Kardeşim yalan söylicek halim yok istiyorsan video çekiyim chromeyi yeniden kuriyimde kafayı yemedik heralde her formattan sonra kendi ellerimle yapıyorum.

Son düzenleme:
Geri