• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fornax # SweetBlackie # Wizard/Cleric (115 LvL)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

41bertan41

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
1
  • Karakter Türü : European
  • Karakter Adı : SweetBIackie
  • Server : Fornax
  • Stats : İnt
  • Build : Wizard/Cleric
  • LvL : 115
  • SP Miktarı : 310.820
  • Gold Miktarı : 10m
  • E-mail Koruması : Hotmail

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Elden , Banka Hesabıma , Havale Yoluyla
  • İstenilen Karşılık : 100 TL
(Pazarlık Payı Yok. Fiyatı 100 TL ye indirdim, artık oynamıyorum. Maxigame.org aracı olacaksa aracılık ücreti alıcıya aittir.)

• Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir." 05.07.2012"

İletişim Bilgileri :

sweetsatlk1.jpg

sweetsatlk4.png

sweetsatlk3.png

sweetsatlk1.png

Son düzenleme:
Bu durumda çöpe taşıman gerekmiyormuydu ^^ , En iyi kararı yine sen verirsin Burak :)-Hayırlı Satışlar.
Hey pureLove; Herkez senin gibi yapmıyor, emeğe saygı duyup düzeltmesi için belirli bir süre veriyorlar. Tabi insiyatif meselesi.- Hayırlı satışlar.

80 tl civarından bırakırsan alabilrm , ö.m. atarsan sevinrm

gerçekten güzel bir karakterin var hayırlı satışlar iş görür ;)

tabi isroyu uzun zamandır takip etmiyorum keşke m bot crack aynı vsroda çalıştığı gibi isrodada çalışsaydı işte ozaman başlardım isroya.

çarı satın almış bulunmaktayım bertan kardeşim sağolasın bir problem yaşamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri