• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forsaken World Türkiye

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
nj8l8.gif

nj8lv.png

Forsaken-World-logo1.jpg

Forsaken World Türkiye Tanıtım

Perfect World tarafından yayınlanan Forsaken World Türkçe dil desteğiyle hizmet veren bir MMORPG oyunu. 5 ayrı ırk ve benzersiz yeteneklere sahip 8 farklı sınıf seçeneğinin yer aldığı Perfect World'de çok sayıda meslek gurubu bulunmakta.

İlk olarak 2011 yılında Avrupa'da yayına başlayan Perfect World 2013 yılı Nisan ayından itibaren Türkçe dil desteğiyle ilk testlerine başladı.

Gelişmiş PvP sisteminin yer aldığı Forsaken World'de oynamakta olduğunuz sunucuda savaşlar yapabildiğiniz gibi, diğer sunuculardaki guildlerle de savaşabiliyorsunuz. Ortam tasarımları ve seslendirmeleri oldukça başarılı olan oyunda karaktere ait seslendirmelerin olmaması biraz keyfinizi kaçırabilir.

nj8lv.png

Sistem Gereksinimleri

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP /Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium 4 1.5 Ghz / AMD Athlon 1500+
RAM: 1 GB RAM
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: GeForce FX 5200 128MB / ATI Radeon 9500 128MB

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP /Vista / 7
İşlemci: Pentium Dual-Core 2.5GHz ve üzeri
RAM: 2 GB ve üzeri
HDD: 14 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9600 ve üzeri

nj8lv.png

[video=youtube;XHT7Z_0EJLc]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XHT7Z_0EJLc#![/video]

Ben oynamıştım bir aralar eu sunucusunda oyun gerçekten iyi görünüyordu zevkle solo bile kasıyordum. Oynamayı düşünen kararsız arkadaşlar var ise tavsiye ederim.

Geri