• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forum İsmi Öneri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
Beyler forum için domain önerir misiniz ? içerik lol, anime, rpg/mmo oyun, programlama, photoshop, ingilizce çeviri, off topic.

düşündüm fakat bulamadım bu zamanlarda kullanılmayan domain ismi bulmak zaten zor :D :D

Oyun cumhuriyeti, oyun kenti, oyun şehri, şehr-i oyun, ne bileyim Legend Games falan koy şu an beynim sulandı hep aynı şeyleri söylüyorum :D :D :D

----------

Aaa ne buldun? :D

size saçma gelebilir belki emma güzel bişey bence SkyFrm

buda logomuz :D

facebook-logo.png

bunlarda ranklarımız :D

admin.png

yonetici.png

globalmod.png

mod.png

normaluye.png

ban.png

cevirmen.png

coder.png

vip.png

kayinco.png

bacanak.png

Son düzenleme:
hayırlı olsun vbulletin konusunda hertürlü yardımcı olabilirim, seo profesyonel yardım almak istersen ulaşabilirsin

Geri