• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forum Profiline Müzik ekleme

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
maxigame-kirmizisiyah-logo.png

maxayrac3.png

Forumda Profil kısmına müzik eklenmesi için müziğin uzantısı .mp3 şeklinde olmalıdır. Nasıl yapacağınızı anlatacağım.

http://kiwi6.com/ Siteye giriş yapıyoruz ve Upload Files kısmına tıklıyoruz.

170e06.jpg

- Bowse Kısmına tıklayıp istediğimiz müziği upload ediyoruz.

2b0344.jpg

- Upload'ı başlatıyoruz ve upload bittikden sonra gelen linki kopyalıyoruz.

310f4a.jpg

- Kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz.

478579.jpg

- Share'ye tıklıyoruz ve Direct Hotlink'deki linkin tamamını kopyalıyoruz.

5a66df.jpg

- Profilimizde bulunan Profil müziği kısmına yapıştırıyoruz ve Değişiklikleri kaydete basıyoruz.

6ac85a.jpg

Teşekkürler Çağatay ekledik ama connecting diyip kaldı müzik başlamadı :D

Bilgilendirici bir konu olmuş çok güzel.Şahsen ekledim. :P :D

Aslında ben bunu sadece kendim için hazırlamıştım da neyse siz de kullanın madem konu açıldı :))

Sinir oldum vazgeçtim bu ne ya :D Direct hotlink download link olarak geçiyo sürekli idm çıkıyor karşıma :D

Angelina'nın profilde çalıyor müzik sizin profillerde idm çıkıyor :D

----------

İdm müzik çalmasını etkiliyor.Silip denedim benimkide çaldı tekrar kurdum yine download olarak idm karşıma çıktı :D Birbirlerine karşı uymuyorlar :D

Angelina'nın profilde çalıyor müzik sizin profillerde idm çıkıyor :D

----------

İdm müzik çalmasını etkiliyor.Silip denedim benimkide çaldı tekrar kurdum yine download olarak idm karşıma çıktı :D Birbirlerine karşı uymuyorlar :D

İndirmeler > Seçenekler

yd9lok.png

Chrome işaretini kaldır.

Şimdi birisi arsız belanın şarkılarından birini koyarsa profiline ne olacak :D

Geri