• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forum Üyelerinin Olası Yılbaşı Planları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Veralyx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Veralyx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Mar 2010
Puanı
42
Merhaba Maxigame Ailesi
Öncelikle benim muhtemelen meyve,çerez, tv gibi aile ortamında geçecek veya arkadaş ortamında olacaktır.

Çalışan kesim bütün gün çalıştıktan sonra eğlenmek için türlü atraksiyona girmeye çalışacak..ama kazın ayağı öyle değil.. uzun süre çalışan insan biyokimyası gereği cuma günü erkenden uykusu gelecek..lay lay lay diye eğlenirken haftanın yorgunluğu alkolle birleşecek ve muhtemelen yeni yıla uyuyarak ya da sızarak girecek..

Bir yılı daha devirdik. 2016 yılına girerken dostlarınızı, sevdiklerinizi ve akrabalarınızı unutmayın. Yılbaşı hediyeleri bir yanı bir küçük tatlı söz ve hatırlanmak da önem
li.

Eğer ki yılbaşın da piyangodan büyük ikramiye tutturursanız yapılacak planlarınız neler?

W1ZrdE.jpg

[UYARI]Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostlarım![/UYARI]

Çıkmayacağı için düşünmeye gerek yok. :D

Edit: Çıkarsa editlerim. :D

Edit2: Bu arada yılbaşı ikramiyesinin çıkma ihtimalinin limiti 0'a yakınsadığından ötürü ikramiye çıkma şansı %0.

Son düzenleme:
Piyango konusun da hep aynı yere çıktığına dair bir şeyler olduğundan hile söz konusu diye duymuştum.
Eğer kaynak bulursam paylaşırım. :) [MENTION=284566]Txt[/MENTION] o zaman evde parti var :askk:

3YyHd.png

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara arkadaşlar :)

İkramiye bana çıkarsa forumu satın alıp, Ümit abi'yi emekli edicem. :pispis

Çok çıkmasın ya şöyle bir 200-300 bin yeterli

3YyHd.png

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara arkadaşlar :)

İkramiye bana çıkarsa forumu satın alıp, Ümit abi'yi emekli edicem. :pispis
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION]

Abi sol üstteki resmi değiştirirmisin bununla. :D

Berbat bir 2015 son gecesinin, berbat bir 2016 sabahı. Her şey berbat ve kötü. Fazlasıyla hemde.

Geri