• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Foruma bunu yaptığım için üzgünüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Başta Ümit abi olmak üzere herkesten özür diliyorum. Fakat bu gidişle coco maxigame'i ele geçirecek. Bunun için #DirenMaxiGame diyorum ve coco ve tüm grubuna savaş ilan ediyorum. İşsizliğe, işsizlikle cevap vereceğiz. Tek başıma başattığım bu savaşta desteklerinizi bekliyorum. [Her şey bir yana forum çökecek bu gidişle yemin ederim. :D ]

İşsizliğe nası karşı olabileceksin ? Benim açtığım konuları yoldaşlarım uplayacak orada gözükecek size görmek zorunda kalacaksın.

Unutma Hitlerde sizin gibi ayaklandı stalin ve lenin onları YIKTI !

PS:Hitlerciyim :(

Hitler'in, Stal'inin ve Lenin'in maxigame hesabı olmadığına göre sorun yok koko kardeş

Oğlum babama söylerim döver seni

Lan Kahraman abide coconun gruba gidiyormuş sil konuyu Ersan sil niye baştan demiyonuz ya savaş falan yok Kahraman abi bende sizdenim daha gencim ve ölemem :D

----------

​Süpersonik hızda kilit :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri