• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Foruma Resim Eklemek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
51dml0.png

HD ve tam ekran izleyiniz.

15971.png

15971.png

Bu konuda birçok arkadaşın sorun yaşadığını biliyoruz , umarım yardımcı olur. :)

#Başka anlatım isteklerinizi ö.m ile gönderebilirsiniz.

Kolay gelsin , iyi forumlar.

Son düzenleme:
Değerli yorumlarınız için teşekkürler, tek sorun müzik oldu WMG tarafından engellendi, onu da halledicem inşallah. :)

1:04'de resimin gözüktüğü küçük pencerenin altında ''Bu resim paylaşımı için linkler'' var..Oradaki Forum Kodunu kopyalayarak ve postunuza direk yapıştırarak çok daha kolay bir şekilde resim ekleyebilirsiniz..

cekdiğin programın adını özelden atarmısın bende birşey için cekicemde :)

Tebrikler Adamım Video Editor Olmuşsun Bu Arada Güzel Anlatım Yapmışsın ;)

Teşekkürler.

cekdiğin programın adını özelden atarmısın bende birşey için cekicemde :)

Attım.

1:04'de resimin gözüktüğü küçük pencerenin altında ''Bu resim paylaşımı için linkler'' var..Oradaki Forum Kodunu kopyalayarak ve postunuza direk yapıştırarak çok daha kolay bir şekilde resim ekleyebilirsiniz..

Üyelik gerektirdiği için öyle anlattım. :)

Sağol yavrum :pro Prog. adını verir misin bu 9 gunluk tatilde girebilirsem nete ders cekeriz belki

Geri