• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Foruma Resim Koyma..

Red DeviLs

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
104
Öncelikle merhaba arkadaşlar.
Forumda bir çok kişi orjinal boyutlarda resim koymayı biliyor ancak bir çok kişi bilmiyor.
Bende bölümüm de böyle bir konu açmaya karar verdim.
Umarım işinize yarar.

Öncelikle ImageShack® - Image Hosting sitesine giriyoruz.(burası benim tercih ettiğim resim upload sitesi)

Browse seçeneğine tıklayarak resimi seçiyoruz ve aç diyoruz.
resimupload.jpg

Resimi seçtikten sonra start upload seçeneğine tıklıyoruz ve upload işlemini gerçekleştiriyoruz.
upload2sox.jpg

Resimi foruma koymak için gerekli linki kopyalıyoruz.
upload3.jpg

Kopyaladığımız linki foruma koyuyoruz.

upload4m.jpg

Son olarak resimin konudaki hali.
upload5m.jpg

Bir diğer Altarnatif yöntem.
[BILGI]http://www.silkroadmax.org/forum/f49/uniupload-resim-yuklemek-artik-cok-kolay-37434/[/BILGI]

Moderatörün son düzenlenenleri:
bilmeyenler için güzel ama program dan yapsalar daha rahat olur bence ama buda güzel teşekkür verdim.

Geri