• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forumdaki İzmitli ve diğer sporsever kardeşlerime Duyuru !

CorleonMAFIA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Nis 2009
Puanı
105
Saat 19:00 da Aspor da ilk kez bölgesel amatör lig maçı yayınlanacak.
Kocaelispor- Güngören
Şehirdışında olanlar için güzel bir haber. Stadın tamamen dolması bekleniyor. Yaklaşık 25 bin futbolsever.

Uzun süre sonra böyle bir ortamı ve gece maçını sadece izleyeceğim ne yazık ki. İl dışında olmasam mutlaka giderdim. İzmitteki arkadaşlara mutlaka tavsiye ediyorum maça gitmelerini.
Körfezim bak işte HodriMeydan her zamanki yerinde !

- - - Güncellendi - - -

Bir kez daha gurur duydum. Hodri Meydan gururla sunar :
Cef1fufWwAAAuQn.jpg:large

Cef2NvzWsAUgCec.jpg:large

CefiuWbWEAAKdcd.jpg:large

Af ulen körfezde az hır gür çıkartmadık zamanında :) Böğrüme daş atmışlardı 3 gün nefes almayı unutmuştum. Ulen koca daş gelip beni buldu meydanda :D

Geri