• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Forumun en sevilen üyesi şuan online.

Aktiflik
K.Tarihi
14 May 2011
Puanı
2
Beyler uzun zamandir giremiyodum hayat nasil gidiyo nasilsiiz bi bakiyim dedim.Yaz geliyo kendinizi hazorlayin cips kola yine bir hikaye yazcam ban yemezsem :D

Kubilay özlemedim ama iyi oldu geldiğin.

yok hollanda degil anlasilan benim sazan.avi furyasi hala efil efil esiyo.neyse bu sefer sazan.avi yok ofdayt taktigi yok bikac gun sonra basliycam es zamanli bikac forumda.

böyle ilginç ilginç içinde bol karı kız olan gurur olan utanç olan sevgi olan hikayeler yazan sendin sanırım cips kola mı aldım bekliyorum :D

Tekrardan hoşgeldin, pembe renkli yaz da geri döndüğün iyice anlaşılsın. :D

Sen bana cevap vermedin mi kubilay ? bana mı öyle geldi?

Geri